Čištění Praha 10, koberce

Strojová metoda je tou nejlepší variantou pro vyčištění sedaček a koberců

Když…

Když jsme zařizovali náš byt, asi jsem si měla lépe rozmyslet, jestli si dát nebo nedat koberec do kuchyně. Ale protože jsme dávali koberce prakticky všude, tak jsme si řekli, že ho dáme i do kuchyně. Linoleum v bytě bylo opravdu ošklivé a do podlahy se nám hned investovat nechtělo. Ale řeknu vám, že udržovat koberec v kuchyni není rozhodně žádná sranda. A protože ráda vařím a peču, tak se koberec snadno zamaže. Protože i když se snažíte být opatrní, tak vám na ten koberec stejně někdy občas něco spadne. Alespoň mně ano. Naposledy jsem dělala cheesecake a měla jsme opravdu den blbec, protože všechen tvaroh skončil na koberci. Omylem jsem vyklopila mísu a tvaroh do cheescaku byl hodně řídký, takže si to umíte představit. A protože jsem ho obarvila čokoládou, tak si asi umíte představit, jak tragicky to vypadalo.

 

Já i přítel…

Já i přítel jsme se to snažili vyčistit, ale vůbec nám to nešlo. A že jsme se snažili. A tak jsme si řekli, že si to necháme vyčistit od úklidové firmy. Zavolali jsme první, na kterou jsme splašili kontakt, a to byla doslova osudová chyba. Po jejich čištění zůstaly na koberci stále fleky, skvrna od kakaového tvarohu byla na ne příliš tmavém koberci stále viditelná. Zaměstnanci firmy nám na to jen řekli, že se s tím víc nedá nic dělat, že víc se s extrakční metodou dělat nedá. A to se nám logicky nelíbilo. Sedla jsem si na to hned k internetu a hledala firmu, která by nabízela jinou metodu než tu, kterou používala tato firma. A po přečtení všech možných recenzí, článků a diskusních fór jsme narazili na skvělou službu Čištění Praha 10, koberce, která místo extrakční metody využívala strojové kotoučové čištění.

 

Bylo…

Bylo to konečně něco jiného, než extrakční metoda, tak jsme si říkali, že by to mohlo konečně zabrat. Ale než jsme jim zavolali, ještě jsme si na internetu ověřili, jak to funguje a jak jsou s tím lidi spokojení. Ale byly na to jen samé pozitivní ohlasy, takže jsme si docela vydechli a měli aspoň nějakou jistotu, že to dobře dopadne. Kontaktovala jsem zaměstnance firmy a vysvětlila jim můj problém. V domluvený den k nám domů přišli dva pracovníci, která koberec konečně vyčistili dle našich představ. Jejich zaměstnanci byli navíc velmi vstřícní a ochotní, takže není nic, na co bychom si mohli u této úklidové společnosti stěžovat. Jsou sice o něco dražší než úklidová firma, ale na rozdíl od ní si s tím aspoň věděli rady a nebyly to vyhozené peníze. A k jejich službám dále patří i čištění podlah, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Takže je vidět, že má firma široké pole působnosti. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *