kelheim elektromotory

Od elektromotorov až po frekvenčné meniče: všetko pre efektívnu priemyselnú prevádzku

Bez kvalitnej techniky sa dnes nezaobíde žiadna priemyselná prevádzka. Či už ide o menšie alebo väčšie zariadenia, vždy sa oplatí staviť na maximálnu kvalitu, energetickú efektivitu a spoľahlivosť. Aby výbava vašej prevádzky spĺňala aj tie najvyššie štandardy, je potrebné staviť na spoľahlivého partnera. Tým je bezpochyby Kelheim.sk, dodávateľ elektromotorov, elektroprevodoviek a frekvenčných meničov.

Elektromotory skladom na Kelheim.sk

Spoločnosť Kelheim ponúka rôzne typy elektromotorov na štandardné ale aj priemyselné využitie. Ich konštrukcia je vždy prispôsobená konkrétnemu účelu, už v základnej výbave sa tieto elektromotory môžu pochváliť oceľovými krytmi, masívnou konštrukciou a zosilnenými ložiskami. Práve tieto tri kľúčové vlastnosti robia z elektromotorov špičkové zariadenia, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť.

V ponuke nájdete elektromotory s výkonom od 0,09 kW – 11 kW ale aj robustnejšie elektromotory s výkonnostnou konfiguráciou od 11 kW do 355 kW. Veľkou výhodou vybraných elektromotorov je možnosť premiestnenia prírub a pätiek, čo umožňuje praktické neobmedzené možnosti pri ich montáži. Pri ponuke elektromotorov to ale zďaleka nekončí.

Elektroprevodovky skladom na Kelheim.sk

Súčasťou ponuky na Kelheim.sk sú aj kvalitné bočné a čelné prevodovky, ktoré je možné vybaviť ďalším príslušenstvom, ako sú ramená, príruby či hriadele. Kvalitné prevodovky vám umožnia využiť možnosti elektromotora naozaj naplno.

Frekvenčné meniče skladom na Kelheim.sk

Ak očakávate úspornejšiu prevádzku vašich zariadení, frekvenčný menič by mal byť jasnou voľbou. Na výber sú štandardné ale aj vektorové frekvenčné meniče, ktoré sa vyznačujú jednoduchým ovládaním, kvalitným spracovaním a vynikajúcou účinnosťou.

Všetky doplnky k elektromotorom ako aj samotné elektromotory sú dostupné skladom, takže sa v každom prípade môžete spoľahnúť na rýchle dodanie.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *