plísně škodí

Před napadením plísní Vás ochrání protiplísňový nátěr

Mám…

Mám skvělou zkušenost s jednou úklidovou firmou, o které bych se ráda zmínila. Jde o firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o.. Ta nabízí svým zákazníkům celou řadu úklidových služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. A my osobně nedáme dopustit na jejich šlusu čištění fasád. A přesně to jsme potřebovali my. Pracuji s butiku s francouzskou módou, kde jsme si vždy zakládali na tom, aby to u nás vypadalo nejlépe.

 

A vevnitř…

A vevnitř to tak i bylo, ale ten venek už zase tak moc ne. Fasáda byla místy hodně flekatá a špinavá, takže bylo potřeba s tím už skutečně něco udělat. A nejhorší na tom bylo, že se tam dokonce začala dělat plíseň. Něco takového už prostě ignorovat nemůžete, protože plísně škodí. A tak jsme se obrátili na úklidovou. Našli jsme ji na internetu. Pročítali jsme hodně diskuzí, abychom si vybrali opravdu někoho s dobrými referencemi. A jejich nátěr se opravdu o vše postaral. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít.

 

Pro buňky…

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Takže věřte mi, pokud máte s čistotou vaší fasády problémy, LSG je pro vás tou nejlepší alternativou. Tato firma dále nabízí i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *