jak zatočit s plísní

Lámete si hlavu se špínou a plísní na vaší fasádě?

Už od…

Už od mala jsem měla ráda počítačové hry, takže jsem si později otevřela menší obchod s hrami a herními konzolemi. Ale ukázalo se, že mít vlastní obchod, i když opravdu malý, tak to může být pořádná dřina, když se to tak vezme. A nedávno jsem řešila opravdu nepříjemnou situaci. Například fasáda byla opravdu v hrozném stavu a bylo potřeba ji vyčistit. Hlavně i proto, že se tam začala dělat plíseň. A samozřejmě to tam nemohlo jen tak zůstat, protože taková věc opravdu dokáže odradit zákazníky. Snažila jsem se to vyčistit, ale to bylo naprosto vyhození peníze. Vůbec nepomohly. Takže bylo potřeba přejít k plánu B, a sice najít nějakou úklidovou firmu, která by se o to postarala. Ale nikdo z mých kamarádů ani z rodiny neměl s žádnou zkušenosti, tak jsem byla odkázaná na internet, kde jsem hledala na téma jak zatočit s plísní. A tam jsem narazila na úklidovou firmu, kterou všichni vychvalovali.

 

A tak…

A tak jsem se s nimi domluvila. Byli vážně moc milí a ochotní. A nejenom, že se o vše postarali, ale i jsem se od nich dozvěděla, jak plíseň vlastně vzniká. A sice že dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. Takže je nejlepší si na to opatřit nějakou prevenci. A tou je právě protiplísňový nátěr. Je to skutečně to nejlepší, co si jako prevenci před plísněmi můžete pořídit. Tento nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout, Při čemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet.

 

Nátěr…

Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.  Nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. A tuto firmu musím vychválit nejenom pro jejich skvělé služby. Ale i pro jejich zaměstnance. Jsou velmi profesionální a je s nimi skvělá domluva. Takže mě nenapadá nic, co by mi bránilo v tom doporučit je. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *