Čištění koberců Brno

I výrazné skvrny jdou z koberce dolů. A to pomocí strojového čištění

Bydlím… 

Bydlím se sestrou a jednou se nám opravdu nechtělo vařit. Tak jsme si řekly, že si objednáme pizzu. Chtěly jsme si tak ušetřit čas a jen se válet u televize. Ale upřímně, spíše jsme si práci přidělaly. A to proto, že se nám povedlo pizzu vyklopit na zem. A to na koberec, abych nezapomněla podotknout. Nejdříve jsme se to snažily vyčistit pomocí prostředků, které jsme měly doma. Ale bylo nám to skutečně k ničemu. Ta rajčatová omáčka vážně nechtěla pustit. Takže bylo potřeba na to vymyslet něco lepšího. Ptaly jsme se známých, jestli neznají nějakou dobrou firmu na čištění koberců. Jenže jelikož nikdo tuto službu zatím u žádné nevyužil, tak nikdo z nich o nikom nevěděl. Ptaly jsme se i kolegů v práci a taky nic. Takže jsme si sedly k internetu a hledaly nějakou úklidovou firmu, která by měla opravdu dobré reference, aby tam byla velká pravděpodobnost, že to nebudou vyhozené peníze.

 

A po tom…

A po tom, co jsme přečetly několik diskusních fór a podobně, jsme si vybraly subjekt Čištění koberců Brno. Protože ji všichni moc vychvalovaly a nenašly jsme na ni prakticky žádnou negativní recenzi. Zavolala jsem jim a vysvětlila, co mám za problém a domluvila se s nimi na termínu a kalkulaci. Byla jsem moc ráda, že mi nabídli brzký termín, protože jsem se bála, že čím déle to tam bude, tím hůře to pak půjde dolů. Když ke mně jejich zaměstnanci přišli, pustili se ihned do čištění. Koberec byl skvěle vyčištěný, po rajčatovém sytě červeném fleku nezbyla ani památka. Koberce vypadal skoro zase jako nový, kdyby jen nebyl za ta léta tolik sešlapaný. Mohu tuto firmu tedy všem jedině doporučit, protože svou práci provedli opravdu perfektně a to i za dost krátkou dobu, takže jsem kvůli čištění nemusela celé odpoledne trčet doma.

 

A to vše…

A to vše bylo i za poměrně přijatelnou cenu, když vezmu v úvahu, jakou kvalitu zmíněná firma nabízí. Ta drahá chemie a moderní technologie, kterou používají, je sama o sobě drahá, takže člověk nemůže očekávat, že to bude zadarmo. Ale rozhodně se do toho vyplatí investovat, protože odvedou prvotřídní práci a koberec zůstal čistý a nový vzhled vydržel koberci opravdu dlouho. A nabízí i celou řadu dalších služeb. A patří mezi ně čištění koberců, mytí oken a výloh, a to i ve výškách a čištění fasád, odstraňování plísní a graffiti. A nabízí je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *