Podlahy čištění, Ostrava

Systém hloubkového mytí a čištění betonových podlah a dlažeb

V naší pekárně jsme už potřebovali nechat pořádně vyčistit podlahy, protože už opravdu nebyly v nejlepším stavu. Tak jsme jedné firmě Podlahy čištění, Ostrava zavolali, ale moc dobře to nedopadlo. Vlastně samotné čištění se ani nekonalo, protože nepřišli. Domluvili jsme se na termínu i kalkulaci a podobně, hlavně na konkrétním čase, který byl fakt důležitý, abychom příliš neomezovali chod výroby pečiva.

A oni s tím souhlasili, tak jsem myslel, že už to nejhorší máme za sebou. Pak ale zazvonil telefon poprvé s oznámením, že je potřeba čištění přesunou na jiný den. To jsem ještě chápal, přece jen, i mistr tesař se někdy utne. Jenže potom zavolali znovu, kdy mi řekli, že čištění podlahy musí proběhnout ve dvou různých dnech, kdy dokonce ani nebyly hned za sebou. Poté jsem jim rovnou řekl, že o jejich služby nemám dále zájem, protože jsme už z tohoto přístupu byli docela otrávení.

Takže…

Takže hledání začalo nanovo. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po jiných firmách, které by mi zajistili kvalitní vyčištění podlah ve všech patrech a nejlépe během jednoho dne. Narazil jsem na firmu A SERVIS LIPKA a ihned je kontaktoval. Řekl jsem jim své požadavky a zeptal se, zda kdy je možný nejbližší termín. Byl jsem opravdu mile překvapen. Protože mohli přijít hned za dva dny. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění.

Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout.

Dále…

Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem. Který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové. Kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok. Z výsledku jejich práce jsme byli všichni opravdu moc nadšení. Byla krásně čistá a lesklá. Takže není nic, co bych jim mohl vytknout, proto všem tuto službu čištění podlah od A SERVIS LIPKA, s.r.o. vřele doporučuju. Je na ně spolehnutí a se zaměstnanci byla radost spolupracovat.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *