jak se zbavit plísně na stěně

Nejlepší volba je zásah odborníků

Jsem…

Jsem manažerkou wellness centra se saunou a posilovnou. Udělala se nám na fasádě plíseň, ale našli jsme řešení,  jak se zbavit plísně na stěně. Slyšeli jste někdy už o nátěru LSG? Je to ta nejlepší věc, kterou si můžete opatřit, pokud vás ve vaší domácnosti nebo pracovišti tvoří plíseň a ať už uvnitř nebo zvenčí. U nás ve wellnes centru, kde máme i saunu, se plíseň vytvořila. Problémem u nás byl zjevně přílišná rozdílnost vlhkosti a teploty, mezi jednotlivými místnostmi, protože nás úklidový tým je opravdu velmi pečlivý, takže si nemyslíme, že by se plíseň vytvořila zanedbáním úklidu. Dlouho jsme nevěděli co s tím, až jsme se právě obrátili na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o. která právě odstraňuje plíseň právě pomocí protiplísňového nátěru LSG. S LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Což bylo další výhodou, že nátěr by pro nás nebyl nijak škodlivý nebo něco takového. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let.

 

V další…

V další omezené míře může klidně dál fungovat i dalších deset let. Zaměstnanci byli velice milí a ochotní a při práci praktikovali následující postup. Nejdříve nanesli desinfekční prostředek na ta místa, který byla napadená plísní – v našem případě se jednalo o rohy zdí. Po odstranění těchto nečistot napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na povrchu, který ošetřili tou desinfekcí, který pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý  aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Své služby nabízí za přijatelnou cenu, kterou jsme ochotni za takovou kvalitu zaplatit.

 

K tomu…

K tomu všemu nabízí i jiné služby jako čištění podlah, koberců a podobně, takže pokud potřebujete i něco takového, určitě bych neváhala a také se i v těchto případech obrátila na ně. Opravdu si jsem jistá, že s nimi budete spokojeni v každém ohledu tak jako my. Člověk už tak má na domě vždycky dost práce. Tak není nic špatného na tom nechat si jednou za čas vypomoci a A SERVIS je určitě dobrou volbou. Co dobrou volbou – dle mého nejlepší volbou! Jejich zaměstnanci jsou navíc velice milí a ochotní a nemají nejmenší problémy přizpůsobit se vašim požadavkům, u nás práce probíhala o víkendu,a bychom si nemuseli brát volno z práce a neměli s tím žádný problém. Takže za nás tato firma dostává plný počet bodů a zveřejňujeme naši recenzi na internet a doufáme, že tak pomůžeme dalším lidem ve výběru, pokud shánějí mytí oken. Protože tato firma je opravdu kvalitní a spolehlivá a je radost s nimi spolupracovat.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *