plísně škodí

S plísní si poradí protiplísňový nátěr

Provozuji menší solární studio v centru města. V provozu jsme už řadu let, akorát jsme měnili prostor a posunuli jsme se ještě více středu města. Bohužel jsme se ale začali potýkat s poměrně velkým problémem, tímto problémem je plíseň. Každý moc dobře ví, jak plísně škodí . Ne že bychom ji měli uvnitř, ale objevila se na fasádě. A jelikož k nám chodí i více movité klientky, najednou to nepůsobilo dobře, solárko má být udržované a čisté.

A právě tento fakt, začal naše klienty odrazovat. Takže nebyl čas k zbytí, hned jsem sedla k internetu a začala googlit firmu, která by se o to postarala. Přečetla jsem několik recenzí na úklidové firmy, na trhu jich je samozřejmě nepřeberné množství.Až jsem narazila na úklidovou firmu. Pročítala jsme recenze na tuto společnost a byli zde samé pozitivní ohlasy, takže jsem se rozhodla do toho investovat.

Chtěla…

Chtěla jsem někoho ověřeného, na koho se mohu spolehnout. Ne že mi přijede firma, plíseň odstraní, ale za měsíc ji tam budu mít znova, plíseň se totiž ráda zase znovu zjeví. Zavolala jsem tam, projednala detaily a datum. V domluvený den přijel tým specialistů, přičemž já jsem byla celou dobu u toho. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek.

Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Nátěr proti plísním má aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály.

Pro…

Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. A plíseň jsem od té doby už zatím neřešila ani jednou.Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Jeho životnost se běžně pohybuje až 6 let.V omezené míře bude tento nátěr fungovat cca do 12 ti let. Takže do té doby máme s plísní vystaráno. Jsem ráda, že jsem se obrátila právě na tuto úklidovou firmu.

LGS nátěr proti plsním je skvělá věc, je to ta nejlepší ochrana, se kterou jsem se dosud setkala. Takže pokud máte problémy s plísní, určitě vám doporučuju se obrátit na tuto úklidovou firmu, protože určitě neuděláte chybu. Poradí, vysvětlí, snadná domluva, práce na jedničku. Opravdu radost spolupráce. Ani žádné rušení či přesouvání termínů, jak bývá také v jiných firmách zvykem. Jejich zaměstnanci jsou moc milí a ochotní, takže budete mít co dočinění jen s příjemným vystupováním. Moc je doporučuji. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *