Čištění podlah, Plzeň

Ke krásnému domovu patří i čistá podlaha. A o tu se postará strojové čištění

Moje sestra žije s rodinou v zahraničí a měla k nám přijet na týden na návštěvu. A má tři malé děti, takže spolu s našima dalšíma dvěma rošťáky nás v době bylo habaděj. Zvlášť, když přišli i další příbuzní, aby je tak viděli. Takže když bylo po tomto týdnu, čekal nás pořádný úklid. Ale na kvalitní čištění podlah už jsme s manželem prostě neměli sílu. A tak jsme se rozhodli obrátit na společnost Čištění podlah, Plzeň.

K úspěšnému strojovému čištění podlah tato firma používá kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupuje následujícím způsobem, kdy podlahu nejdříve jejich zaměstnanci kvalitně vydrhnou pomocí velmi účinné čistící chemie. Ve většině případů našich zakázek pracují se šetrnou zásaditou chemií, pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály.

Ty…

Ty vyžadují na odstranění již kyselou chemii. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou vyčistíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechají vše doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Je navíc velice šetrný, takže se nemusíte obávat, že by došlo k poškození nebo poškrábání vaší podlahy. Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzervovat voskem. Na podlahu nám dali pololesklý vosk. Museli jej na podlahu nanést dvakrát ž třikrát, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Na konzervování podlah používají kvalitní německý pololesklý vosk. Jedná se o odolný polymer s dobrou životností.

Mezi…

Mezi výhody tohoto polymerů patří například to, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má protiskluzový efekt, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Pracují se s nimi dlouhodobě a i my jsme s ním velice spokojeni. Naše podlaha je nádherná, vpadá jako nová. Od té doby si podlahu od této firmy necháváme čistit pravidelně.

Protože tak neustále vypadá nádherně. A ten protiskluz je pro nás také velice důležitý, zvlášť když nám po domě pobíhají vnoučata. Takže pokud hledáte někoho opravdu dobrého na čištění podlah, doporučuji vám tuto firmu. Jejich zaměstnanci jsou milí, je s nimi perfektní domluva a odvádí skvělou práci. Není co vytknout. My začali využívat i jejich mytí oken a jsme rovněž spokojeni. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *