Mytí oken Plzeň

Zedníci skla dopatlali, jak umývat  a čistit skla po malování a stavební činnosti

U nás…

U nás se stále něco buduje. Je to potřeba, poněvadž se rodina jaksi neustále rozrůstá a prostory nestačí. Mladí čekají již své třetí dítě. Proto bylo potřeba dům trochu rozšířit a vybudovat další pokoj. Se zedníky to bylo poměrně na dlouhé lokty, ale nakonec se povedlo. Přístavba byla úspěšně dokončena, zateplena a nahozena. Bylo pouze potřeba zbavit místnost a vlastně celý dům prachu a nečistot. A v neposlední řadě umýt okna, která zedníci dopatlali, jak jen mohli. Jelikož byly na oknech zbytky fasádní barvy a silikonu. Netroufali jsme si do nových oken škrabat. Obyčejnými prostředky na okna tato špína nešla vyčistit. Proto jsme se obrátili na firmu Mytí oken Plzeň, o které jsme se na internetu dozvěděli mnoho hezkých věcí. Nejen na jejich stránkách jsme našli jejich ověřené postupy mytí oken. Spousta jejich zákazníků se takto podělila o zkušenosti s touto společností. Stálo tam například, že pro kvalitní provedení mytí oken je vždy důležité perfektně umýt celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů.

 

Technologie…

Technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývacím nástrojem. Následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění. Pro zásadní firemní důraz na kvalitu provádění úklidových služeb proto nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup. Okna vyleští pouze na sucho a tím je zaručeno, že zůstanou déle čistá. Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla.

 

Hrozilo by…

Hrozilo by totiž reálné nebezpečí, že i staré leštidlo za čas vlivem povětrnostních podmínek vystoupí a jsou viditelné nevzhledné stopy a mapy po leštění. Pokud je okno silně znečištěno například od stavebních prací. Provádí takové čištění za pomoci korundových žiletek, které mají 10 cm dlouhou plochu. Díky této ploše nepoškrábou a nepoškodí okenní plochu a důkladně ji očistí od zatvrdlých nečistot. Jejich službu mytí oken jsme následně vyzkoušeli i u nás. Byli jsme nadšení z toho, že jejich činnost probíhala přesně podle stanoveného plánu a informací. Které popisují na svých stránkách. Pokud si nebudeme s to poradit s mytím či jinými úklidovými pracemi, víme, na koho se můžeme obrátit. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *