Praní koberců Praha 3

Lámete si hlavu s vyčištěním koberce? Vyzkoušejte strojní metodu s rotačním kartáčem

V našem…

V našem kosmetickém studiu nabízíme celou řadu služeb, a protože k nám denně chodí několik zákaznic, požadujeme, aby se naši klienti přezouvali, protože jinak bychom měli opravdu hrozně moc práce. A to hlavně proto, že prakticky všude máme koberce. S takovou bychom koberce museli čistit prakticky každý měsíc. Což se samozřejmě nikomu z nás jednak nechce a za opravdu pravidelné čištění od nějaké firmy bychom utratili strašně moc peněz. Ale jednou se nám stalo něco, s čímž jsme si už neporadili. Jedné z kolegyň se povedlo na koberec vylít velice aromatický nahnědlý skořicový masážní olej, který byl na koberci opravdu hodně vidět. A muselo to zmizet, protože to vypadalo škaredě. A jelikož jsme si s tím my neporadili, bylo potřeba se obrátit na nějakou úklidovou firmu.

 

Jenže…

Jenže i u tohoto řešení byl háček v tom, že hodně z nich nechtělo přijít až večer. Protože jsme nechtěli, aby čištění probíhalo přes den, abychom tak nepřišli o potencionální zákazníky. Potom jsme se ale po doporučení jedné z našich zákaznic obrátili na Praní koberců Praha 3, u nichž měla ověřené, že nemají problém s prací i v pozdějších hodinách. Ale než jsme jim zavolali, ještě jsme si pro jistotu jejich reference ověřili na internetu. A nestačila jsem se divit, kolik kladných recenzí na tuto firmu bylo. Ve všech článcích, diskusních fórech a podobně je všichni tak vychvalovali, že jsme tak alespoň získali, jistotu, že využití jejich služeb nebudou vyhozené peníze. A po této zkušenosti je musím opravdu všem doporučit. A s jejich prací jsme byli opravdu hrozně moc spokojení. Koberce nevypadaly jako vyčištěné, ale jako nově koupené.

 

Jejich…

Jejich strojová metoda čištění si poradila i s takovou tou zašedlostí, která časem postihne prakticky každý koberec. Ale jejich stroj, který dlouho pomocí jemných štětin zapracovával chemii hluboko do struktury koberce, zařídil, že koberce byla znovuzrozené jako klienti po našich službách. A skořicové aroma také zmizelo. Jejich čištění koberců předčilo naše očekávání natolik, že jsme se rozhodli jejich služeb využívat i na mytí našich výloh. SERVIS LIPKA, s. r. o. nám tak pomáhá udržovat čistotu naše interiéru. Zaměstnanci byli velice milí, slušní a profesionální, takže všem můžeme tuto úklidovou společnost jedině vřele doporučit, protože není nic, co bychom jim mohli vytknout. Takové profesionální vystupování a služby si necháme s radostí líbit. A ve výsledku i za přijatelnou cenu. Tato firma dále nabízí i čištění podlah, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *