Mytí dlažby

Kvalitní čištění dlažby, lité stěrky, mramoru, vinylové a betonové podlahy. Voskování Praha

V naší…

V naší jazykové škole realizujeme velké množství kurzů a učíme poměrně hodně jazyků. Takže k nám chodí velké množství lidí a podle toho taky tak naše podlahy vypadají. Máme samozřejmě úklidový tým, který se o vše stará. Ale bylo potřeba ty podlahy už opravdu vyčistit, protože už měly něco za sebou a je pochopitelné, že udržet je v naprosto perfektním stavu bylo pro naše uklízečky těžké. Nakonec jsme se rozhodli, že na to nechám najmout úklidovou firmu. Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne. Tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu. Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci. A po přečtení několika fór a narazil na úklidovou firmu Mytí dlažby, která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. Byla to samá pozitivní recenze, ani jedna špatná a navíc jsem tak zjistil, že nabízí i celou řadu dalších služeb. Tak jsem usoudil, že budou opravdu dobří, když toho tolik nabízejí a je po nich taková poptávka.

 

Takže jsem…

Takže jsem jim zavolal a domluvil si s nimi schůzku u nás ve firmě, abychom se domluvili na čištění a všem ostatním. Potom jsme se společně domluvili na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale vsázel jsem na to, že se to vyplatí. Když je všichni tolik vychvalovali. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, až bude kancelář úplně zavřená, a nijak tak nenarušovali chod naší firmy. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci z A SERVIS LIPKA, s. r. o. předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali. Protože jsem okamžitě rád souhlasil, protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojený.

 

Dále jsem…

Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, abychom tak i zvýšili bezpečnost. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Dále bych chtěl také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. Proto je všem vřele doporučuji, protože jsem si jistý, že s nimi budete spokojeni v každém ohledu tak, jako jsme byli my. Určitě v budoucnu vyzkoušíme i jejich další služby. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *