Liberec čištění podlah

Odstranění, stržení, odmytí lepidla, vosků,  černých šmouh od pneu. Čištění litých stěrek

V naší…

V naší společnosti na průmyslové myti, čištění, impregnaci a voskování  litých stěrek, dlažeb, linolea, marmolea  Liberec čištění podlah nabízíme svým zákazníkům nabízíme řadu úklidových služeb jako je například čištění podlah,odstranění, stržení a odmytí starého vosku (polymeru) a lepidel, tmelů, barev a silikonů z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťujeme i po stavební úklid či úklidové výškové práce. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naše hloubkové strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, díky kterému dosahujeme skutečně hloubkového čištění.

 

Postupujeme…

Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

 

Našich…

Našich výsledků však nedosahujeme pouze díky nejlepší dostupné technologii, ale i díky tvrdé práci a profesionalitě našich zaměstnanců, kteří jsou všichni řádně proškoleni a jsou špičkami ve svém oboru. Brigádníky v naší firmě nezaměstnáváme. Snažíme se, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni. Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění podlahy od zaschlého tekutého lepidla. Rodiče neuhlídali děti podle svých představ, jejich děti si lepili obrázky v obýváku a spousta lepidla skončila na zemi. Oba se to snažili vyčistit, ale nešlo jim to. Což nás vůbec nepřekvapilo. A protože si s tím nevěděli rady, tak raději kontaktovali nás. Byli s naší prací spokojení, z čehož jsme měli pochopitelně radost. A začali využívat i naše mytí oken. Nic firmu nepotěší víc než spokojený zákazník. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže se neváhejte na nás obrátit, ať potřebujete cokoli. Jsme tu pro vás. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *