Likvidace plísně Ostrava

Odstranění plísně z fasády a ošetření proti její novotvorbě. Proti plísňové nátěry Ostrava

Čištění…

Čištění fasády rozhodně není nic jednoduchého. A když se na nich dokonce udělá i plíseň, tak je to teprve průser. Největší problém je, že snadno vznikají a opravdu špatně se jich zbavuje. Což vlastně není nic tak moc překvapivého, protože tak je to vlastně skoro s každým problémem. Nám se plíseň udělala na fasádě naší posilovny. Předtím byla jen špinavá, takže to ještě ušlo, ale teď už jsme to tak prostě nemohli nechat. A protože my sami jsme si s tím nevěděli rady, bylo potřeba se obrátit na nějaké speciality. A my takové našli. A těmi jsou zaměstnanci z firmy práce ve výškách, Likvidace plísně Ostrava. Ti nabízí službu odstraňování plísně, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu.

 

Jejich…

Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. K tvorbě plísně totiž stačí opravdu málo a ani se nenaděje, a už je na světě. A na fasádách se plísně tvoří opravdu snadno.

 

Tam…

Tam se plíseň ostatně tvoří ještě častěji než uvnitř domu a stává se to hlavně na severních a západních stranách domů. Což byl i náš případ. Naštěstí zaměstnanci této firmy vyřešili všechny naše problémy s plísněmi. Díky jejich nátěru je naše stěna v naprostém pořádku. A to už opravdu velmi dlouho. Proto tuto firmu všem moc doporučuji. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. Nabízí i další služby, jako je například odstraňování graffiti, mytí oken a výloh a čištění koberců a podlah. Takže neváhejte se na ně obrátit, ať už potřebujete cokoli. I jejich ceny mi připadají v pořádku. Je pravda, že u některých jejich služeb jsou trochu vyšší, ale na druhou stranu nabízí opravdu tu nejlepší kvalitu. A zaměstnanci jsou velice milý a domluva s nimi byla perfektní, takže jsme se na ně rozhodně neobrátili naposledy. Jejich služby navíc realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *