Práce ve výškách Pardubice

Impregnace Markýz, výškové čištění žaluzií, zimních zahrad, prosklených fasád Pardubice

Pracuji…

Pracuji jako správce budovy soukromé zubařské kliniky, a několik zubařů už mě upozornilo, že by bylo potřeba vyčistit naši fasádu. Je pravda, že jsem se na to s kolegou moc nesoustředila, protože jsme měli problémy s vodovodem, ale když jsem se na to pak podívala, musela jsem uznat, že stížnosti byly oprávněné. Fasáda byla na několika místech spíš černá než bílá, a někde byla dokonce i plíseň. Takže bylo potřeba se podívat po nějaké úklidové firmě. A na internetu jsem našla odborníky v oboru  Práce ve výškách Pardubice. Měla vážně skvělé reference, tak jsem usoudila, že to bude ta nejlepší volba. A tak jsem se s nimi domluvila. Byli vážně moc milí a ochotní. O vše se postarali, fasádu vyčistili a vypadá jako nová. Potom na fasádu nanesli nátěr LSG. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

Již…

Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky.

 

Touto…

Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky LSG neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření. Je to opravdu nejlepší věc, jakou na udržování čistoty můžete použít. Tato firma se dále zabývá i čištěním podlah a koberců, mytí oken a výloh a odstraňováním graffiti. Takže je vidět, že má opravdu široké pole působnosti. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *