Koberce Praha 10, čištění

Propastný rozdíl v metodě. Dezinfekční čištění koberců rotačním kartáčem Praha

Nedávno…

Nedávno se nám s přítelem podařilo zašpinit koberec opravdu originálním způsobem. Dívali jsme se na film a u toho jedli granátová jablka. Ale úplně jsme zapomněli, jak u toho dokáže stříkat ta jejich šťáva. A pár skvrn bylo i na koberci. Zkoušeli jsme na to všecko možné, ale pořád to na tom koberci bylo poměrně hodně vidět. Ale bylo nám to k ničemu, všechny přípravky, které jsme na to doma měly, nám vůbec nepomohly. A i takové ty babské rady z internetu na čištění byly úplně k ničemu. Takže to chtělo plán B a tím bylo, že jsme se vydali do úklidových potřeb a nakoupili na to přípravky, které se o to měli postarat. Ale nepostaraly. Nemůžu říct, že by to nemělo sice žádný efekt, ale tmavá skvrna byla na koberci pořád hodně viditelná. Takže nám nakonec nezbylo nic jiného, než se obrátit na nějakou úklidovou firmu, pokud jsme se těch skvrn na koberci chtěli zbavit.

Ale protože…

Ale protože jsme nechtěli, aby to byla zbytečná investice, tak jsme hledali někoho, kdo by měl opravdu dobré reference. A netrvalo to dlouho a objevili jsme firmu Koberce Praha 10, čištění. Byly na ni jen samé pozitivní ohlasy, a tak jsme se rozhodli, že si koberce od nich zkusíme nechat vyčistit. Dobrý dojem na nás udělali hned ze začátku, protože domluva s nimi proběhla velmi rychle a byli velmi ochotní. Jejich čištění koberců zahrnovalo strojové čištění kotoučovým strojem, které patří mezi nejúčinnější metody čištění koberců. Velkou výhodou oproti extrakční metodě je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny. Jejich čištění je účinné právě díky tomu kotoučovému stroji, který chemii do koberce zapracovává tak dlouho, dokud není opravdu čistý.

 

Tato metoda…

Tato metoda je sice časově a i fyzicky náročnější, ale také přináší opravdu vynikající výsledky, kterých ostatní metody čištění nemohou dosáhnout. Jediné, před čím je asi třeba varovat, je jejich cena. Strojová metoda čištění rozhodně nepatří k těm nejlevnějším. Ale na jejich obranu, ta cena je oprávněná. Ta práce je fyzicky náročná, a mají opravdu ty nejlepší dostupné možné technologie a kvalitní čisticí chemii, takže po sečtení těchto faktorů člověk nemůže očekávat, že to bude za pusinku. Já těch peněz rozhodně nelituji, protože koberec vydržel čistý opravdu dlouho. Z jejich odvedené práce jsem nadšená a rozhodně se k této firmě budeme vracet a vyzkoušíme i jejich další služby, protože když se podíváte na jejich webové stránky, zjistíte, že nabízí opravdu velký servis. A máte to u nich vše pod jednou střechou se zárukou té největší kvality. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *