Podlahy mytí Praha

Životnost podlah? Ochraňte podlahy voskováním a impregnací. Čištění podlah, dlažby, vinylu Praha

V naší…

V naší kavárně se občas dělají různé akce a zanedlouho se měla konat tisková konference ohledně velmi důležitého divadelního vstoupení. A tak bylo potřeba, aby vše vypadalo perfektně. A tak jsme se vše snažili pořádně vyčistit a tak podobně, ale s podlahami to bylo o něco horší. Ať jsme drhli jak jsme drhli, tak byly neustále špinavé. A zase jsme se na to báli vzít příliš agresivní kosmetiku, nebo hrubý kartáč, abychom podlahu neponičili. Koneckonců, nebyla zase tak stará, takže jsme si chtěli dát pozor. A nakonec jsme se rozhodli, že si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. Ale protože jsem ani já a ani nikdo další ze zaměstnanců neměli s žádnou úklidovou firmou zkušenosti, tak jsem pátral na internetu. Četl jsem různé diskuze a recenze, abych měl jistotu, že to svěřím opravdu někomu, kdo tomu rozumí a podlahy nijak neponičí. 

 

Potom…

Potom, co všechno jsem přečetl, jsem se rozhodl pro úklidovou firmu Podlahy mytí Praha, která měla opravdu vynikající reference. Byla sice dražší, než většina úklidových firem, o nichž jsem se dočetl, ale měla zase ty nejlepší reference. A neměli problém přijet v termínu, který jsem požadoval. Už jen tímto na mě udělali dobrý dojem, a to jsem se s nimi ještě osobně neviděl. Ale domluva s nimi byla perfektní. Jeden den jsem s nimi telefonoval a hned druhý den mi poslali návrh zakázky. Tímto rychlým a profesionálním si mě získali opravdu rychle. Zaměstnanci přišli a vše důkladně vyčistili. Po pracovnících zůstala krásně lesklá a čistá podlaha. Vypadala jako nová, ještě lépe, než jsem si představoval. Musím vám povědět, že jsem nevěřil v takový výsledek, protože přece jen po té podlaze denně projdou stovky zákazníků. Pro lepší údržbu mi nabídli i pravidelné čištění, což jsem nemohl po takovém výsledku odmítnout.

 

Dále…

Dále podlahu i zakonzervovali voskem, aby se lépe udržovala a dosáhla i protiskluzového efektu, což je opravdu vynikajíc věc, když máte jistotu, že neste tác s objednávkou, tak máte pevnější půdu pod nohama. A to doslova. A i když se něco vylije, tak se pak podlaha mnohem lépe udržuje. Odvedli zkrátka vynikající práci a musím vyzdvihnout jejich skvěle odvedenou práci i profesionální přístup. Myslím si, že lepší firmu jsem si na internetu najít nemohl, protože najít někoho spolehlivého, kdo má i příjemné vystupování je opravdu štěstí. I cena byla podle mě přijatelná vzhledem ke kvalitě, kterou nabízejí, takže za mě mohu tuto firmu jedině doporučit. A tato firma realizuje nejen čištění podlah, ale i spoustu dalších úklidových služeb, které do budoucna určitě hodlám vyzkoušet. Jejich čištění podlah jsem začal využívat i pro svou vlastní domácnost. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *