Čištění fasád Ústí nad Labem

Fasáda je kabátem domu. Jak udržet zateplenou fasádu bez černé plísně a zelených řas

Protože čištění fasád může být velice složité a náročné, je lepší se vždy spolehnout na nějakou úklidovou firmu, než se do toho pustit vlastními silami. A pokud se vám na ní udělala u plíseň, tak to platí několika násobně. A s nimi je to vždycky nejhorší, protože snadno vznikají a opravdu špatně se odstraňují. Dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po šesti letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach.

A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. Jak se říká, každá mince má dvě strany. Ušetříte sice za topení, ale musíte potom řešit problémy s plísněmi. Takže je nejlepší se o to postarat dopředu. Jenže naše zdi nebyli opatřené žádným prostředkem, který by je chránil před plísněmi. My potřebovali odstranit plíseň z fasády našeho butiku s oblečením. A nešlo jen o plíseň, ta fasáda celkově už vypadala opravu tragicky. A bylo nutné s tím něco udělat.

Ale…

Ale nám se to nepodařilo. Snažili jsme se to vyčistit, ale bohužel, nepodařilo se nám to. Ale naštěstí se o to postarala firma Čištění fasád Ústí nad Labem a jejich produkty a schopní zaměstnanci. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích problémů zbavit a jak odstranit plíseň, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům.

Životnost…

Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Minimální záruku tohoto nátěru garantují 2 roky, takže pokud máte problémy s plísní, je pro vás LSG to pravé. Naše zeď je od té doby v pořádku, a když jsme zjistili, jak snadno může plíseň vznikat, tak jsme se rozhodli dát si ji i dovnitř.

Abychom měli jistotu, aby se nám plíseň neudělala. Protože jsme se sami přesvědčili, že prevence je opravdu tím nejlepším řešením. Pro více informací o servisu této firmy se podívejte na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *