Čištění, voskování Pvc Praha

Nano impregnace dlažby, voskování linolea. Strojové čištění podlah Praha

V úklidové firmě…

V úklidové firmě Čištění, voskování Pvc Praha nabízíme celou řadu úklidových služeb a v tomto článku bychom se chtěli věnovat čištění podlah. Naše úklidová firma realizuje strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem. Na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlahy v domácnosti, kde jim šlo primárně o čištění podlah v kuchyni, ale nakonec si je nechali vyčistit v celém domě.

 

Podlaha…

Podlaha v kuchyni byla totiž už v horším stavu a poslední kapkou pro ně bylo, že se zašpinila od rajské omáčky, která z rýh bílé podlahy špatně čistila. A tak nás kontaktovali a my se o vše postarali. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme. Je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm. Využíváme k čištění podlah jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Garantujeme Vám, že naši pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii.

 

V některých případech…

V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Jsme moc rádi, že byli s naší prací spokojeni a stali se našimi pravidelnými zákazníky. Čištění podlah je opravdu náročná práce a je lepší ji svěřit profesionálům, pokud ji chcete mít udělanou pořádně. Ve firmě A SERVIS LIPKA, s. r. o. svým zákazníkům dále nabízíme i celou řadu dalších služeb. Jako je čištění koberců, odstraňování graffiti, odstraňování plísní a mytí oken. Realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *