Čištění, voskování Pvc Praha

Nano impregnace dlažby, voskování linolea. Strojové čištění podlah Praha

V úklidové firmě Čištění, voskování Pvc Praha nabízíme celou řadu úklidových služeb a v tomto článku bychom se chtěli věnovat čištění podlah. Naše úklidová firma realizuje strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj. Který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou. Aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlahy v domácnosti. Kde jim šlo primárně o čištění podlah v kuchyni. Ale nakonec si je nechali vyčistit v celém domě. Podlaha v kuchyni byla totiž už v horším stavu a poslední kapkou pro ně bylo, že se zašpinila od rajské omáčky. Která z rýh bílé podlahy špatně čistila.

A tak…

A tak nás kontaktovali a my se o vše postarali. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem. Který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm. Využíváme k čištění podlah jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

Garantujeme Vám, že naši pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové. Kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii. Ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích.

Kyselá…

Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Jsme moc rádi, že byli s naší prací spokojeni a stali se našimi pravidelnými zákazníky.

Čištění podlah je opravdu náročná práce a je lepší ji svěřit profesionálům. Pokud ji chcete mít udělanou pořádně. Ve firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. svým zákazníkům dále nabízíme i celou řadu dalších služeb, jako je čištění koberců, odstraňování graffiti, odstraňování plísní a mytí oken a realizujeme po celé České republice. Ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *