jak se zbavit plísně na stěně

Tvorbě plísní je lepší předcházet. A proto bychom vám chtěli doporučit protiplísňový nátěr LSG

Máte…

Máte v domě problémy s plísní a nevíte, jak se zbavit plísně na stěně? Taky jsem nevěděla a byla jsem z toho docela nešťastná. A proto bych všem chtěla poradit úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., která nám pomohla problémy s plísní vyřešit. Udělala jsem si kosmetický a vizážistický kurz a opravdu jsem se proto nadchla, tak jsem si v našem domě chtěla udělat menší kosmetický salon – z jedné místnosti, který sloužila spíše jako kumbál, takový náš druhý sklep. Tak jsme se rozhodli ho vyklidit, ale když jsme to udělala, našli jsme v jednom rohu plíseň. Jako sice jsme tam uklízeli méně než v jiných místnostech, ale pořád tam bylo čisto, protože nesnáším špínu. Takže jsem začala na internetu hledat, jak se to mohlo stát. Ale našla jsem něco lepšího. Našla jsem řešení.  A tím je protiplísňový nátěr LSG právě od této firmy. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala.

 

A kdybych…

A kdybych to tušila dřív, nechala bych si ho dát ještě předtím, jako prevenci.  Ale teď je asi pozdě brečet nad rozlitým mlékem. Ale lepší pozdě než nikdy. Ale lidi z A SERVIS všechny tyto problémy vyřešili za mě. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách.

 

Nakonec…

Nakonec jsem si LGS od nich nechala dát do všech místností, kde by byl v budoucnu výskyt plísní možný, abych tuto situaci už nemusela znovu řešit. A od té doby, co máme tento nátěr, je vše v pořádku, už se znovu neobjevila, jak to bylo předtím. Takže tuto firmu můžu skutečně všem jen doporučit, protože odvedli skvělou práci a já s celou rodinou jsme opravdu spokojení. Místnost byla naprosto v pořádku a já si tak mohla udělat svůj malý kosmetický salon. Skvělé je, že firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb a určitě jsem se na ně neobrátila naposledy, protože naše podlahy by také potřebovali dát už pořádně do pucu. Takže pokud poptáváte dobrou úklidovou firmu, tak vám doporučuji tuto, protože budete určitě spokojení.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *