Praha 10, mytí oken

Výlohy, skleněné stěny, okna. Jak čistit prosklené plochy a výlohy? Čištění fasád Praha 10

Před rokem…

Před rokem a půl jsem založila kosmetický a kadeřnický salon s luxusními službami a také na prestižním místě prosklené výškové budovy v centru města. V poslední době jsem byla velmi nespokojená se stavem oken a výloh. Bohužel prosklená budova v centru města není úplně šťastné řešení, okna jsou neustále zaprášená a špinavá. A nevypadá to dobře. Na okna sice máme firmu, která nám jednou za půl roku chodí okna umýt, ale je to opravdu málo. Volala jsem jim a bohužel neměli vůbec čas, že mají plno práce. Tak jsem si řekla, že si na to najmu někoho jiného, firem na úklid přece je. Sedla jsem k internetu a hledání začalo. Samozřejmě na internetu je nepřeberné množství úklidových firem. Probrat se všemi by mi zabralo asi rok života. Šla jsem tedy cestou pozitivních recenzí v nejširší rubrice Praha 10, mytí oken a našla jsem tam firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o. a od té doby spolupracuji už pouze s nimi.

 

Okna…

Okna jsou po jejich mytí krásně čistá bez čmouh, lesknou se a třpytí jako zrcadlo.Vážně bych nečekala, že okna mohou být ve skutečnosti lesklá jako zrcadlo.Používají totiž speciální nanoimpregnaci, díky které vydrží okna opravdu dlouho čistá. Špína se na nich tolik neusazuje, což nám samotným usnadňuje jejich údržbu. Protože bez ní by okna tak dlouho čistá určitě nevydržela a my bychom si čištění oken museli objednávat mnohem častěji. To nám předchozí firma nedělala, asi abychom si je objednávali častěji. Takže jsem ráda, že předchozí firma neměla čas a já mohla objevit A SERVIS a jejich nanoimpregnaci. Doporučuji opravdu všem firmám, tak i pro domácnosti. Jelikož udrží okna čistá mnohem déle a na umytí stačí, když zaprší, vše se smyje pouze vodou a okna vypadají stále jako zrcadlo, lesklá a čistá. Navíc tuto službu nabízí i za přijatelnou cenu, kterou jsme ochotni za takovou kvalitu zaplatit. K tomu všemu nabízí i jiné služby jako čištění podlah, koberců a podobně. My je začali využívat i pro naši domácnost, protože vážně odvádí vynikající práci.

 

Takže…

Takže pokud už doma na práci nestačíte, nechat si pomoci od A SERVIS je určitě dobrou volbou. Jejich zaměstnanci jsou navíc velice ochotní, rádi poradí a jsou to profesionálové. Nemají nejmenší problémy přizpůsobit se vašim požadavkům. Protože chápou, že v prostředích, je třeba vše podřídit tomu, jak máme my čas, abychom nepřišli o klientelu. Jsem s nimi opravdu spokojená a rozhodně se už nikdy nebudu obracet na někoho jiného. Proto ať už poptáváte cokoli z úklidových služeb, tak vám tuto firmu opravdu moc doporučuji. Jsem si jistá, že s nimi budete spokojeni, tak jako jsme i my. Jejich služby navíc realizují po celé České republice, ale i na Slovensku a v dalších zemích, takže babička na Slovensku bude mít radost.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *