Čištění graffiti, Fasády Brno

Ochrana proti graffiti, systém antigraffiového nátěru. Na zdi a fasády od Anti graffiti, čištění Brno

 

Nedá mi to…

Nedá mi to, abych nenapsal o úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r,o., která mi zařídila odstranění graffiti na budově našeho supermarketu. Tato úspěšná a prosperující společnost se kromě širokého spektra úklidových činností specializuje i na odstraňování graffiti ve svém programu Čištění graffiti, Fasády Brno, ale realizuje i spoustu dalších úklidových služeb. Graffiti vidíte prakticky na každém druhém rohu a vypadá to fakt děsně. Jenže pokud si necháte dům předtím antigraffitovým nátěrem od této firmy, máte jistotu, že tyto hnusné malůvky z vašich zdí půjdou snadno dolů, a nebude vás to stát mraky peněz. Pokud se však na vaší fasádě objeví, a vy žádný ochranný filtr nemáte, bude to horší. Sice to půjde dolů, ale bude to stát výrazně větší sumu a v některých případech nejde odstranit stoprocentně.

 

Mně se totiž stalo…

Mně se totiž stalo, že mi pracoviště posprejovali, aniž bych tuto ochranu na domě měl. Poté, co mi pracovníci ze zdi dali graffiti dolů, tak ochranný nátěr aplikovali. A co se nestalo, ten blbec to na dům musel načmárat znovu. Ale podruhé, když graffiti odstraňovali, to šlo úplně v pohodě, zabralo to minimum času a po graffiti nezůstala ani stopa. Proto tuto službu můžu všem jedině doporučit, protože jsem s ní maximálně spokojený. A tomuto je opravdu lepší předcházet. Je to i finančně výhodnější, i časově a vůbec všechno. Ne nadarmo do nás všude všichni hučí, že prevence je nejlepší řešení. Pracovníci této firmy odvádějí opravdu vynikající práci a já je tak mohu jedině doporučit. Byl jsem s nimi spokojený nejen já, ale i celý náš tým kolegů.

 

Dva z nás…

Dva z nás jejich práce zaujala natolik, že jsme jejich další služby začali využívat i v našich domácnostech. Například takové čištění koberců a podlah je opravdu skvělé. Vypadají potom opravdu skvěle a my se už úklidem doma nemusíme tolik zabývat a můžeme se tak více věnovat rodině. Našim manželkám to také pomohlo, nemají už tolik práce, samy jsou ve svém zaměstnání dost vytížené. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální, takže to byla vážně radost spolupracovat s tak prima lidmi. Jejich ceny byly taky přijatelné, kterou určitě člověk neváhá investovat, aby si od těchto nepříjemností nechal vypomoci od profesionálů. A oni skuteční profesionálové jsou, a to v každém ohledu, který mě napadá. Nemohu jim skutečně nic vytknout. Na nikoho jiného se v budoucnu určitě obracet nebudu, leda by zkrachovali, ale to dříve pokvetou kameny, takže se toho určitě nemusím obávat a mohu tak dát graffiti a těžkým úklidovým pracím nadobro sbohem. Jejich služby jsou sice o něco dražší, ale rozhodně se vyplatí do toho investovat, protože málo kdo vám nabídne takovou kvalitu.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *