Čištění fasád od graffiti

I s graffiti se dá vypořádat. Využijte antigraffitové nátěry a profesionální odstranění grafitů v Brně

Graffiti…

Graffiti jsou velmi nepříjemnou zkušeností, o kterou nestojí asi nikdo. A vypořádat se s tím není úplně jednoduché. A proto se v naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. zabýváme tím, jak se s tímto druhem vandalismu vypořádat, máme propracovaný systém /  Čištění fasád od graffiti. A s tím nabízíme i prevenci proti sprejerskému vandalismu. A tím je náš antigraffitový ochranný nátěr AGO. Je nanášen v několika vrstvách podle struktury povrchu. Aplikovat ho můžeme na všechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které nesnesou AGO, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní klimatické podmínky nad + 10 ºC. A jako jediní v České republice garantujeme funkčnost ochrany za bezkonkurenční a nejlevnější cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů je nekomplikované a vždy se 100% výsledkem. Graffiti odstraníme a poté naneseme tzv. jednorázový nátěr, který docílí toho, že je ochrana zachována a znásobena tak, že její funkčnost vydrží až 6 let a snese více.

 

Pokud…

Pokud provedeme antigraffiti nátěr nebo nástřik na vaší budově, jsme schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku zabezpečit odstranění graffiti do 14 dnů v jakémkoliv i sebemenším rozsahu. Tato podmínka servisního čištění a odstraňování pro naše zákazníky je zakotvena ve smlouvě o dílo. Včasné a rychlé odstranění graffiti je velmi důležité pro námi prováděný „systém čistých budov“. Z praxe je ověřeno, že pokud se graffiti rychle odstraňuje, pouliční umělci brzy zjistí, že jejich dílo nemá trvalou platnost a jdou se zpravidla realizovat někam jinam. Funguje je to na to principu, že pokud se objeví na fasádě graffiti, my ho odstraníme. A vždy zdarma na tomto konkrétním místě vrátíme nový plát AGO tam, kde jsme pracovali, takže tam znovu naneseme nové AGO, které bylo oslabeno naší odstraňovací činností.

 

Toto…

Toto jsme vymysleli a zavedli do praxe hlavně proto, abychom byli schopni nabídnout naši službu za přijatelnou cenu. Graffiti nechce mít na zdi nikdo, a proto se snažíme vymyslet způsob, aby se jich mohl zbavit opravdu každý, protože graffiti narušuje harmonické prostředí, v němž se člověk vyskytuje. O tom se přesvědčil i naši zákazníci, kteří měli posprejovanou celou přední stěnu jejich hospody. Nikdy předtím se jim to prý nestalo, takže nevěděli, co s tím mají dělat. Ale naštěstí v čas obrátili na nás, než se sprej stihl vsáknout do hloubky fasády, takže graffiti šlo bez problému odstranit. Klient říkal, že během té doby zaznamenali pokles klientely. A moc nás to nepřekvapilo, protože taková věc dokáže odradit. Řekli jsme jim i o našem ochranném nátěru, který je hned nadchl a nechali si ho od nás aplikovat na všechny povrchy, kde hrozilo, že by sprejer mohl opět řádit. Takže pokud se obáváte o svůj majetek, doporučujeme si AGO pořídit. Usnadní vám to život hned v několika ohledech.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *