Pečlivě umytá a vyleštěná okna jsou obrázkem celé restaurace. Čištění zimních zahrad Praha

Do své restaurace…

Do své restaurace jsem byl odhodlán přijímat jen ty největší profesionály v oboru. Chtěl jsem mít podnik, který je skutečně na úrovni. Který toho má návštěvníkům hodně co nabídnout. Velice pečlivě jsem svůj personál vybíral. Myslím, že po době, kterou jsem strávil naháněním kvalitních zaměstnanců, kteří teď tvoří duši mé restaurace, můžu být spokojený s tím, jak se to povedlo.Nenechal jsem nic náhodě. Nezaměřoval jsem se jenom na kvalitní pracovníky z oblasti gastronomie a pohostinství. Snažil jsem se mít i ty nejlepší také, co se úklidu týče. Velký důraz jsem kladl na výběr pracovníků zajišťujících mytí oken. Protože je má restaurace opatřena velkými okny, která dotvářejí atmosféru podniku. Bylo velice důležité, aby byla tato okna pokaždé poctivě umyta a vyleštěna.

 

V zákaznících…

V zákaznících by špína na okně mohla vyvolávat nejistotu. I v ostatních ohledech a mohli by tak postupně pochybovat i o hygienických podmínkách.Abych to zkrátil, začal jsem z výše uvedeného důvodu spolupracovat s firmou Praha 10, mytí oken . Je to spolehlivá firma, která se dobře orientuje v úklidových trendech a má vypracované účinné postupy, které její zaměstnanci perfektně ovládají. Kdokoli se podívá na okna, která právě někdo z týmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. umyl, nemůže mít žádné pochyby o tom, že na tom pracoval někdo velice pečlivý a důsledný.

 

Naše okna…

Naše okna se vždy chlubí dokonalou čistotou a leskem. Sám jsem byl zvědav, jak takového výsledku dokáží zaměstnanci firmy dosáhnout. Oni mě seznámili s trikem leštění nasucho, kdy vlastně nejde o nic převratného, jedná se jen o to, že nepoužíváte k leštění zbytečné přípravky, ale čistá okna leštíte s pomocí suché a čisté prachovky. Je to fyzicky nesnadná práce, ale zaměstnanci firmy na to mají dokonale vypracované svaly.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *