Plísně v bytě Plzeň

Rozdílná teplota mezi místnostmi bývá často příčinou vzniku plísní, vyzkoušejte LSG Plzeň

V naší zoologické zahradě máme několik pavilonů a vjednom se nám na zdi začala tvořit plíseň. A samozřejmě to tam nemohlo zůstat, protože by to jednak mohlo odrazovat zákazníky a navíc by ty výpary z plísní mohli ohrozit zdraví našich zvířat. A já měla za úkol se o to postarat. Tak jsem hledala na internetu firmu, která by měla dobré recenze, projížděla diskuze a tak dále, aby to nebyly vyhozené peníze.

A něco jsem přece jenom našla. Narazila jsem na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Plísně v bytě Plzeň, která měla vážně vynikající reference. A tak jsem se s nimi domluvila. Byli vážně moc milí a ochotní. Nejenom, že plíseň očistili, a to tak, že se už nevrátila, ale navíc jsem se od nich dozvěděla i řadu věcí o tom, jak vlastně plíseň vzniká. Našim problémem byl velký teplotní rozdíl mezi jednotlivými místnostmi.

Abyste…

Abyste plísni předešli, tak by mezi jednotlivými místnostmi by neměl být teplotní rozdíl vyšší, jak 4 oC. Pokud máte v nějaké místnosti výrazně nižší teplotu, tak když se do ní dostane výrazněji teplejší vzduch, už to může být problém. Teplý vzduch totiž v sobě obsahuje mnohem více vodních par, které se na chladném místě usadí a začne kondenzovat ve vodu. A kde je vlhko, tam je zpravidla i plíseň, o tom jste už určitě slyšeli sami.

Plíseň se vždy držela prostorů, kde bývá vlhko, jako jsou sklepy a podobně. Proto se vyplatí udržovat konstantně stejnou teplotu. A vyplatí se to i z hlediska nákladů na topení. Lepší je v obytných místnostech dodržovat teplotu v rozsahu mezi 18 a 22 stupni Celsia, než nechat místnosti nehospodárně vychladnout pod 18 stupňů Celsia a následně místnosti znovu vytápět na ideální teplotu vzduchu.

Jenže je…

Jenže je logické, že u nás to takto udělat nešlo, protože musíme teplotu přízpůsbit našim zvířatům, takže je prostě nemožné zajistit takový teplotní rozdíl, který by odpovídal výše zmíněné normě. A proto je lepší se spolehnout na LSG, který funguje už opravdu stoprocentně. Jedná se o o protiplísňový nátěr od této firmy. Který mi pomohl se těch problémů zbavit. A já vám ho všem vřele doporučuji. Protože pokud si už s plísní nevíte rady, tak toto si s tím stoprocentně poradí.

A to i za přijatelnou cenu, když uvážím, kolik takové služby u úklidových firem normálně stojí. Opravdu tuto jejich službu musím vyzdvihnout. Protože odvedli neskutečně skvělou práci a zaměstnanci jsou navíc velice milí a ochotní, takže není opravdu nic, na co bych si u nich mohla stěžovat. Plíseň se nám od té doby neudělala. Takže se nemusíme bát o zdraví našich zvířat, ani o komfort našich zaměstnanců. A skvělé je, že nabízí i celou řadu služeb, jako třeba čištění výloh, které jednou také určitě využijeme.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *