Mytí oken

Čistotu a lesk oken a výloh svěřte do rukou A SERVISU LIPKA

Dlouholeté zkušenosti na poli úklidů a čištění zajišťuje naší firmě A SERVIS LIPKA s.r.o. Mytí oken, dominantní postavení na trhu. Patříme ke špičce v oboru nejen u nás doma, ale i v sousedních zemích jako je Německo a Rakousko a Slovensko. U všech našich sousedů jsme si vybudovali stabilní základnu zákazníků. To ale není všechno, spousty nových zákazníků se na nás nadále obracejí. Jedním z důvodů je i fakt, že nabízíme široké spektrum služeb spojených s úklidem.

Namátkou můžeme uvést například čištění koberců, podlah, odstraňování graffiti a prevenci proti nim nebo o odstraňování plísní. Mimo to se taky specializujeme se na mytí oken, výloh, zimních zahrad, prosklených lodžií, střešních oken, prosklených obalů budov a veškerých skleněných výplní.  Naše služby jsme schopni provádět téměř v jakýchkoliv podmínkách. Naši zaměstnanci jsou totiž školení profesionálové na práci ve výškách a každý netradiční prostor je pro ně zároveň i výzvou.

Kromě…

Kromě oken jsme schopní vyčistit i výlohy a to jak v nákupních centrech, tak v menších obchůdcích. Všechny práce provádíme tak, abychom nenarušili chod obchodu nebo provozovny. Není tedy problém se domluvit na provádění úklidu před nebo po zavírací době, naši zaměstnanci rádi přijedou téměř kdykoliv. Na pravidelném mytí oken jsme domluvení i místní soukromou školkou.

Spolupracujeme s nimi už mnoho let. Prakticky od začátku jejich existence.  Školka je jedno z míst, kde je čistota a pořádek zásadní. A my v A SERVISU jsme rádi, že toho můžeme být součástí. Do školky docházíme v pravidelných intervalech, ale není pro nás problém ani jednorázová akce nebo nepravidelná spolupráce. Používáme ty nejmodernější technologie, vysoce výkonný a kvalitní strojový park a vybavení. Kromě toho používáme také ty nejlepší značkové čisticí prostředky.

Na rozdíl…

Na rozdíl od jiných firem však pro kvalitní mytí používáme takzvanou metodu suchého leštění. To znamená, že při mytí výloh a oken nejsou použity žádné leštící přípravky. Ty sice zdánlivě zaručují skleněným plochám dokonalý lesk, ale za nějaký čas se leštidla na vyčištěné skleněné ploše objeví a jsou zjevné tahy leštění. Naši zaměstnanci proto čistí okna a výlohy rozmývákem a následně je stírají stěrkou s kvalitní gumou.

Jakmile je prosklená plocha kvalitně vyčištěna, nechají ji proschnout a poté doleští suchou bavlněnou plenou. Tento způsob leštění a čištění má několik výhod. Mezi ty nejdůležitější patří finanční úspora a dlouhotrvající efekt. Pro nás je hlavní, že se z naší práce mohou radovat nejen naši zákazníci. Majitelky soukromé školky, ale i děti, které ji navštěvují. A taky jejich rodiče.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *