Čištění koberců

Na Čištění koberců jedině A SERVIS LIPKA s.r.o.

Manžel mě naprosto vůbec neposlouchá. Stále jsem mu opakovala: „…lep si ty známky v pracovně, lep si to u stolu, lep si někde jinde…“ Ale to on ne. On si je prostě musel lepit přímo v obývacím pokoji. Sedíc v křesle, naklánějíc se k nízkému konferenčnímu stolku, samozřejmě, že mu to jednou nevyšlo, drknul do lahvičky s lepidlem a ta se rozlila všude koberec nevyjímaje.

Nejdříve jsem mu nadávala ať to kouká uklidit, bohužel jediné, co se mu povedlo bylo, že na koberec politý lepidlem přilepil ještě papírovou utěrku, kterou to chtěl setřít. Druhý den to chtěl nahřát žehličkou a nějak dostat dolu. No a zničil žehličku a lepidlo ještě více rozpatlal po koberci.

Řekla…

Řekla jsem tedy dost! Sedla k internetu a hledala, co s tím. Místo zaručeného domácího postupu jsem však našla odkaz na společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců  Společnost měla velmi příjemné a vzhledné webové stránky, kde jsem si pročetla veškeré informace o jejich metodě strojního čištění koberců.

Rozhodla jsem se, že za vyzkoušení nic nedám. Kontaktovala jsem společnost a pak šlo vše ráz na ráz. Dostala jsem předběžnou kalkulaci, která byla poměrně příjemná. Koberec se bude čistit pomocí kotoučového stroje, který by měl veškeré nečistoty „vyčesat“ na povrch, kde se následně odsají vysavačem. S paní na konci drátu jsem se tedy domluvila, kdy je možné koberec přijet vyčistit a pak už jen klidně čekala.

Když pracovníci dorazili dostala jsem obavu, zapomněla jsem milé paní říct, že bydlíme v pátém patře a bez výtahu. Pánové z toho však nedělali velkou věc, popadli stroj na čištění koberce a s velkým úsilím ho vynesli nahoru. Posilnila jsem je tedy domácí limonádou a dále nezdržovala od práce.

Po očku…

Po očku jsem se však chodila dívat, jak postupují a jak to vypadá s lepidlem a ubrouskem. Pod bělavou pěnou však nebylo nic vidět a tak jsem musela počkat. Musím však říct, že po odchodu pracovníků A SERVISU, kdy byl koberec ještě mokrý vypadal nádherně. Po lepidle ani stopa a dokonce i vychozené pěšinky, s kterými jsem to už vzdala, zmizely. Do koberce jsem se podruhé zamilovala.

Od té doby na čištění koberců jedině A SERVIS!

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *