Čištění koberce Pardubice, diskuse

S pomocí strojového čištění Pardubice vyčistíte z koberce jakoukoli špínu

Jednou jsem měla chuť na sušenky, ale protože jsem se snažila zhubnout, tak to chtělo nějakou dietnější variantu. Procházela jsem internet a našla jsem recept na banánovo-ovesné sušenky s banánem. Nebudu lhát, klasické sladké sušenky to nenahradí, ale lepší něco než nic. Tak jsem se pustila do jejich pečení, ale nakonec z toho nebylo nic. Protože těsto, které jsem měla přichystané v misce, a bylo poměrně hodně tekuté, skončilo na koberci.

A jak se to stalo? Někdo nutně potřeboval klíče od sušárny, tak jsem rychle šla posbírat prádlo a během toho, co jsem se vrátila, tak mi moje kočka misku shodila na zem. A protože hmota byla řídká, tak to z mísy vyteklo. Snažila jsem se to vyčistit, ale bylo to k ničemu. A věřte, z těch babských rad, kterých je na internetu tuna, jsou na dvě věci.

Nakonec…

Nakonec jsem to vzdala a místo rad na domácí čištění jsem na internetu začala hledat nějakou firmu, která má zkušenosti a dobré výsledky s čištěním koberců. Netrvalo to dlouho a narazila jsem na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberce Pardubice, diskuse. Měla opravdu dobré reference, všichni o nich psali pozitivně, tak jsme s manželem usoudili, že to nebudou vyhozené peníze.

Tak jsem jim zavolala. A musím říct, že domluva s nimi byla perfektní. Hned druhý den jsme měli na mailu návrh zakázky a nabídli nám termín hned za tři dny, což jsem ocenila, protože jsem se bála, aby se fixy ještě více nezažraly do koberce. Čištění koberců zahrnovalo strojové čištění kotoučovým strojem, které patří mezi nejúčinnější metody čištění koberců.

Velkou…

Velkou výhodou oproti extrakční metodě je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny. A můj koberec byl opět jako nový, a že byste na něm našli mnohem více nečistot, než jen ty od těsta na sušenky. A musím ocenit nejen jejich služby, ale i jejich vystupování. Na tak vstřícné zaměstnance nenarazíte na každém rohu a mně jednání s nimi fakt udělalo radost. Z jejich odvedené práce jsme také samozřejmě nadšení a rozhodně se k této firmě budeme vracet.

Nabízí totiž řadu dalších úklidových služeb, jako je mytí oken, čištění podlah, odstraňování plísně a graffiti. Je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti a vyznají se v těchto záležitostech. Opravdu je po svých zkušenostech mohu všem jedině doporučit, protože já byla moc spokojená. Jediné, co by někomu mohlo vadit, je cena jejich služeb. Ano, jsou trochu dražší, ale odvádějí vynikající práci, za kterou se vyplatí si připlatit. Kvalita jejich služeb je opravdu nevídaná. Proto je mohu doporučit. Odvádějí tu nejlepší možnou práci a skutečně za ni ručím.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *