Recenze čištění koberce Brno

Aby vaše koberce vydržely co nejdéle, je potřeba o ně pořádně pečovat. Proto se spoléhejte na strojové čištění Brno

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Recenze čištění koberce Brno realizujeme celou řadu úklidových služeb. Jednou z nich je i strojové kotoučové čištění koberců, kterému bychom chtěli věnovat tento článek. Naposledy jsme čistili koberce ve firmě, která se zabývá rekonstrukcí koupelen, takže k nim chodí samozřejmě hodně klientů, takže je potřeba koberce pravidelně udržovat, aby dobře vypadaly a i vydržely co nejdéle.

Ale doposud měli s čištěním koberců hodně špatné zkušenosti. Střídali jednu firmu za druhou. Protože všechny používaly extrakční metodu čištění. Což nás vůbec nepřekvapuje. Protože s touto metodou opravdu znečištěné koberce nevyčistíte. Naopak po něm ještě zůstávají fleky. Nechápeme, že ještě dnes firmy tento druh čištění používají. My koberce čistíme strojovou metodou.

Pomocí…

Pomocí silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty, a i tak jsme postupovali v tomto případě. Tato metoda je skutečně účinná. Protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce.

Kosmetika navíc koberce i krásně provoní. Po tomto důkladném čištění je dostat kosmetiku nyní obsahující špínu z koberce pryč. K tomu slouží vysokotlaký třímotorový vysavač, který pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty. Navíc tímto čištěním docílíte toho, že koberec nabude objemu, protože tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled.

Vlasy…

Vlasy koberce nadzvedne a nepůsobí zašlapaným dojmem. Díky tomuto není nikdy poznat, že byl koberec čištěný a nedojde tak k narušení koberce, a proto bude vypadat dobře a neponičeně. Touto metodou lze docílit nejen dlouhodobé čistoty vašeho koberce, ale prodlužujete tím i jeho životnost. Naše metoda čištění koberců odráží nejnovější možnosti vědy a výzkumu a patří tak k nejúčinnějším metodám čištěn koberců současnosti.

A proto si dokáže poradit s jakýmkoli kobercem. Naše služby realizujeme po celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu a nabízíme je samozřejmě nejen domácnostem, ale i firmám a podnikům, tudíž jsou dostupné pro širokou škálu zákazníků. K našim službám dále patří i čištění podlah, mytí oken a výloh, čištění čalounění a odstraňování plísní a graffiti.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *