RRecenze čištění koberce Brno

Myslíte si, že váš koberec už nic nezachrání? Ale kdeže. Strojová metoda Brno si s ním poradí

U nás doma máme všude koberce a i v předsíni, takže vždycky všechny prosíme, aby se zouvali venku. Ale bohužel, když třeba odchází, tak se začnou obouvat vevnitř, protože prostě zapomenou, že se mají obou až venku. Navíc děti často když si zapomenou peněženku nebo něco a už jsou obutí, jsou líní se přezouvat, a tak po koberci přeběhnou. A díky těmto drobným prohřeškům koberec po nějaké době začal být špinavý a zkrátka nevypadal jako dřív.

Uvažovali jsme, jestli se do jeho čištění pustíme sami, a nebo si na to raději najmeme úklidovou firmu. Manžel nakonec říkal, že bude nejlepší si nechat na to někoho najmout, a že bychom si mohli rovnou nechat vyčistit koberce všude. Když už, tak už.  Ale nikdo jsme doteď neměli s žádnou úklidovou firmou zkušenosti, alespoň co se čištění koberců týče. Takže jsme si sedli k internetu a hledali jsme a hledali jsme.

A po…

A po nějaké době jsme tam objevili firmu A SERVIS Recenze čištění koberce Brno, která měla samé dobré reference. Skutečně všude, co jsme se o nich dočetli, byli pouze samá pozitiva. Opravdu, byla to jedna kladná recenze za druhou, tak jsme naznali, že to za to bude stát, i když jejich metoda čištění kotoučovým strojem nepatří zrovna k těm nejlevnějším. Zavolal jsem jim a domluvil s nimi termín mytí, kalkulaci a všechny ostatní náležitosti.

V daný termín přijeli a pustili se do práce. Po poměrně krátkém čase mi řekli, že už mají hotovo, což mě opravdu příjemně překvapilo, protože jsem čekal, že takové čištění trvá mnohem déle. A to máme docela velký byt. A rozhodně nemůže být řeč o tom, že by svou práci odbili. Koberec byly krásně vyčištěný a znovu vypadal jako nový, opravdu byste nepoznali, že byly špinavé, a to ten v předsíni přede dveřmi byl opravdu hodně špinavý.

Navíc…

Navíc říkali, že po použití jejich chemikálií se špína už nebude tolik usazovat a měli pravdu. Protože když teď něco dětem spadne na zem, tak si s tím poradíme bez větších studií. Proto můžu tuto firmu všem jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci. Zaměstnanci z A SERVIS LIPKA, s.r.o. byli opravdu milí, vstřícní a slušní, takže pokud se na ně obrátíte, budete mít co dočinění s opravdu profesionální společností, s jejichž zaměstnanci je radost spolupracovat.

Domluva s nimi byla perfektní a dost mě překvapila i rychlost jejich jednání. Jeden den jim zavoláte a řeknete, co potřebujete a prakticky hned druhý den máte vyřízenou objednávku. Proto bych chtěla všem jejich službu čištění koberců vřele doporučit. Působí po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže je vidět, že odvádějí dobrou práci.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *