Protiplísňový nátěr cena

Hledáte firmu na likvidaci plísně? Zavolejte do firmy odstraňující plísně Praha

Před několika měsíci jsme si najali firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Protiplísňový nátěr, konkrétně jejich službu odstranění a likvidace plísní Praha. Ta v našem domě provedla odstranění plísní ze zdiva. A po tom, jak si u nás doma vedli, je můžu všem jedině doporučit. Nikdy předtím se nám plíseň neudělala, takže jsme neměli moc zkušeností s jejím odstraňováním.

Nejdříve jsme zkoušeli rady z internetu, ale k ničemu to nebylo. Přípravky z drogérie taky ne, protože se plíseň pořád vracela a vracela. Ale po několik dnech nám moje sestřenice poradila, ať se obrátíme na úklidovou firmu A SERVIS, která jí s tím kdysi už dávno pomohla. Neměli jsme co ztratit, sami jsme nevěděli co s tím. Tak jsme jim zavolali a domluvili se s nimi na termínů.

A musím říct…

A musím říct, že odvedli opravdu vynikající práci. Plíseň zmizela do poslední nečistoty a díky jejich nátěru LSG už se nevrátila. A já si mohla oddychnout, že už to bylo vážně konečně pryč.  Vážně mě to rozčilovalo, protože investujete do bydlení, chcete to tam mít hezké, a potom se trápíte s plísní. A to jsem mohla být ráda, že to odnesla jen zeď, ale ne i na nábytek, který byl u ní.

Takže tuto firmu všem doporučuji. Jejich zaměstnanci jsou navíc moc milí, protože ani jednou nevypadali otráveně. A to i když jsem je neustále zahrnovala otázkami, jak se toho příště vyvarovat. I když to už teď asi stejně nebude potřeba, protože se o to postará jejich LSG. Celkově mě na nich nenapadá jediná stížnost, protože přijeli na čas, k žádnému přesouvání termínu nedošlo a veškerá domluva proběhla naprosto v pořádku.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *