Jak odstranit plíseň ze zdi

Nevíte si rady s plísní? Nevadí. V odstraňování plísně Brno to vědí

Plíseň v interiérech není nic příjemného, už jenom proto, že můžou způsobovat vážné dýchací a kožní problémy, dokonce i nebezpečné infekce. Neměli jsme tušení, co ji mohlo způsobit. Protože jsme nikdy plísně nemívali a jelikož je moje máma neskutečný hnidopich na úklid, tak u nás bylo vždy všude čisto jako ze škatulky. – Odstraňování plísní

Takže jsem začala pátrat na internetu, v čem byl problém. A přišla jsem na to. Nedávno jsme si totiž nechali zateplit dům a pořídili plastová okna. Jejich výhodou je, že dobře izolují, takže z domu neuchází teplo. Ale znáte to, každá mince má dvě strany. A tady tou špatnou bylo právě to, že  dochází k menší výměně vzduchu mezi interiérem a exteriérem a v domě se drží větší vlhkost. Tak aspoň ponaučení pro příště. Jenže teď jsme museli zdi očistit, ale nedařilo se. Takže jsme se shodli, že si na to budeme muset najmout úklidovou firmu.

Moje známá…

Moje známá nám doporučila firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Odstraňování plísní a její protiplísňové nátěry Praha. A fakt je musím všem vřele doporučit. Povrch očistili a pak na zeď aplikovali protiplísňový nátěr LSG. je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Zkrátka plíseň na takto ošetřeném povrchu nemůže přežít. Zaměstnanci této firmy odvedli perfektní práci. Jejich další velkou výhodou je i to, že nabízí spousty dalších úklidových služeb, takže to má člověk všechno hezky na jednom místě. Po mé zkušenosti jsou pro mě totiž zárukou kvality a já vím, že využití jejich služeb nebudou vyhozené peníze.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *