lesklá podlaha bez šmúh

Čistenie podlahy do tých najmenších detailov vykonáva „Strojové čistenie a upratovanie Bratislava“, Voskovanie, strojové čistenie, umývanie, podláh

Reštaurácia nášho hotela je veľmi obľúbeným miestom nielen našich hotelových hostí. Naše lahodné menu u nás vyskúša aj veľa tých, ktorí u nás nie sú ubytovaní. Vyššia frekvencia návštevníkov v reštaurácii je viditeľná aj pri porovnaní stavu podlahy v reštaurácii a hoteli. Podlaha v reštaurácii je jednoznačne v horšom stave. Predovšetkým po zimnej sezóne je to dosť poznať. – Strojové čistenie podláh

Podlaha je značne poškodená, miestami sú skoro vyšliapané cestičky a hlboko zašliapaná špina. Ani pravidelným vytieraním podlahy sa jej stav nijako zvlášť nezlepšuje. Preto sme sa rozhodli začať spolupracovať s upratovaciu firmou, ktorá zabezpečí pravidelné čistenie podláh strojovo. Čo znamená, že podlaha by mala byť vyčistená do hĺbky a detailne.

Z tohto dôvodu…

Z tohto dôvodu sme kontaktovali A SERVIS LIPKA, s.r.o., Strojové čistenie podláh, ktorý má podľa našich informácií k dispozícii veľmi kvalitné prístroje a pracuje iba so značkovou chémiou. Chémia je, ako sme sa vopred v servise informovali, samozrejme zásaditá, inak by mohlo dôjsť k poškodeniu podlahy.

Spolupráca s týmto servisom je veľmi príjemná a bezproblémová. Sledujú si spoľahlivo termíny, ktoré vždy dodržiavajú. Pracovníci prichádzajú zakaždým dobre vybavení, majú všetko potrebné a môžu tak svoju prácu vykonať na vysokej úrovni.

Postup práce je zakaždým rovnaký, na podlahu je nanesená chémia, ktorá sa kefuje kotúčovým strojom. Tento postup je veľmi dôkladný a zabezpečuje precízne vyčistenie celej podlahy. Všetky hlboko zašliapané nečistoty sa takto darí vyčistiť. Podlaha po zásahu A SERVISU vyzerá božsky. Sme veľmi spokojní, lepšiu starostlivosť by sme si už nemohli priať. Všetko je perfektné a v úplnom poriadku. Odporúčame všetkým záujemcom o čistú podlahu.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *