Strojové umývanie

Renovácia a strojné čistenie podláh Bratislava, Nanoimpregnácia, strojové čistenie, umývanie, podláh

Blíži sa koniec prázdnin, školské budovy sa začnú plniť žiakov a ich učiteľov, najvyšší čas, čas rekapitulácie naplánovaných a vykonaných upratovacích prác. Strojové umývanie

Údržba podlahových krytín, umývanie okien, čistenie a voskovanie parkiet v telocvičniach a čo chodby školských budov? Dlažba, sociálne zariadenie?

čistenie podláh v domácnosti   čistenie mramorových podláh   renovácie podláh

Tak za moju školu je všetko v poriadku…

Tak za moju školu je všetko v poriadku, nerád nechávam niečo na poslednú chvíľu. Ešte pred prázdninami som si dohodol služby spoločnosti A SERVIS LIPKA s.r.o., Strojové umývanie. Ich služby využívam už niekoľko rokov a či som spokojný? Samozrejme, inak by som sa k nim nevracal a hľadal inde!!

Spoločnosť si nekladie podmienky, vyjde v ústrety všetkým vašim požiadavkám, odvádza prácu ktorá je naozaj s porovnaním iných firiem, viditeľne lepšie po všetkých stránkach. Všetkým svojim kolegom na školách ju vrelo odporúčam.

voskovanie podláhfluatace podlahyprípravky na čistenie podláh

Pracovníci tejto spoločnosti sú preškolení profesionáli…

Pracovníci tejto spoločnosti sú preškolení profesionáli, ktorí vedia čo odporučiť pre najlepšiu údržbu a kvalitné ošetrenie podlahových krytín. Používajú vysoko kvalitné vosky. Polymérové ​​vosky, ktoré sú nanášané v dvoch až troch vrstvách. Tým vznikne jednoliaty povrch, ktorý nedovolí nečistotám dostať sa do hĺbky štruktúry podláh a nezničí ju. Bol som oboznámený s tým, že na každý povrch podlahy sa hodí iný druh vosku. A ako často používať voskovanie podláh? Záleží na namáhavosti podlahy. Ošetrená podlaha týmito voskami zaisťuje dlhodobý a protišmykový efekt, lepšie sa udržuje v čistote. Ale zanedbávať voskovanie krytín sa jednoducho nevypláca. Strojové umývanie

A SERVIS LIPKA je spoločnosť, ktorá šetrí naše vrecká a predlžuje život našim podlahovým krytinám. Strojové umývanie

ako vyčistiť podlahučistenie drevených podláhčistenie betónových podláh

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *