dokonalé vyčistenie podláh

Než začnete uvažovať o výmene podlahy, nechajte ju odborne vyčistiť, výsledok môže prekvapiť, Voskovanie, impregnácia, umývanie podláh Bratislava

S priateľom sme si splnili náš sen, kúpili sme krčmu, prestavali sme ju, urobili z nej moderný klub a uviedli ho do prevádzky. Po dlhšom období, keď sme boli väčšinou v mínuse, sa nám konečne podarilo preraziť. Prichádza čoraz viac zákazníkov, začína sa nám dariť. Ale keď si spomenieme na naše začiatky, boli veľmi krušné. – Čistenie podláh Bratislava

Asi najviac sme sa museli obrniť a vzájomne sa podporovať k výkonom hneď zo začiatku, kedy sme krčmu kúpili a dali sa do plánov na renováciu. Bolo to pre nás veľa výdavkov a každá zbytočná položka nás celkom deptala. Napríklad to, keď sme si uvedomili, že druh podlahy krčmy nám síce úplne vyhovuje a hodí sa k štýlu klubu, ale len neskutočne zašpinená.

Chceli sme si…

Chceli sme si zariadiť čo najviac vecí svojpomocne, ale tu to nešlo. Nech som ju umývala, ako som chcela, zostávala rovnako zašlá a bolo na nej vidieť, že už si niečo zažila. Nechceli sme sa uchyľovať k žiadnym kompromisom a dúfať treba, že si hnusné podlahy nikto nevšimne, ale bilo by to do očí.

Práve, keď sme začali plánovať výmenu podlahy, povedal nám jeden kamarát, nech s tým ešte počkáme a urobíme posledný pokus na zachránenie starej podlahy. Poznal totiž jednu upratovaciu firmu, ktorá všetky svoje služby vykonáva na vysokej úrovni. Ta by mohla byť schopná dať podlahu zase do pucu. Zaoberá sa totiž strojovým hĺbkovým čistením.

Bol to A SERVIS LIPKA, s.r.o.Čistenie podláh Bratislava a my sme sa na neho s nádejou obrátili. Nestačili sme sa čudovať, čo všetko zmôže kvalitná chémia na podlahy a kotúčový stroj. Netrvalo to dlho a podlaha vyzerala presne podľa našich predstáv. A SERVIS pre náš rozhodne znamenal veľa. Ušetrili sme neskutočné sumy za materiál a prácu na novej podlahe. Ešte raz ďakujeme!

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *