profesionálne vyleštená okná

Čistá okná, ošetrená impregnáciou, šetrí okná a našu kapsu, Umývanie, výškové čistenie, nano impregnácia, výškové práce. Okná, fasády výklady

Než som kontaktovala spoločnosť A SERVIS LIPKA s.r.o., Umývanie vo výškách, tak som vôbec netušila, že existuje nejaké ošetrenie okien a výkladov – Impregnácia. Kaderníctvo, kde pracujem, si v pravidelných intervaloch necháva umývať okná a výklady, ktoré sú po umytí ešte ošetrené impregnáciou.

Pracovník spoločnosti nám vysvetlil všetko o tejto technológii, ktorá má samočistiaci účinok. Na takto upravenom povrchu sa voda a špina zhlukujú do guľôčok a prúd vzduchu je odvalí zo skla. Okná sa preto nemusia tak často umývať a tým sa znížia náklady na údržbu a samozrejme sa predĺži životnosť okien.

čisté okná v domácnosti

Keďže som bola presvedčená o dobre odvádzanej práci od spoločnosti A SERVIS, vyjednala som si ich službu, umývanie okien, pre svoju babičku, ktorá žije sama, ja za ňou jazdím veľmi málo a ona na svoju prácu už nestačí. Najskôr sa bránila mojej ponuke, ale potom súhlasila.

Ukradomky sledovala prácu…

Ukradomky sledovala prácu robotníkov a stále sa vypytovala. Chcela poznať všetko. A tak jej museli vysvetliť, prečo okná po umytí nevyleštia klasickými okennými prípravkami, tak ako bola zvyknutá. Pán jej ochotne vysvetlil, že používané leštidlá zanechávajú šmuhy a priťahujú nečistoty a prach. A preto okná leští iba suchou plienkou, je to síce náročnejšie práce, ale výsledok je perfektný, že to spozná sama a bude určite spokojná.

čisté okná po daždi

Nakoniec okenné tabule ošetrili impregnáciou, aby obmedzili znečistenie a okná zostali čisté  dlhšiu dobu aj po daždi. Ako som predpokladala, bola babička veľmi spokojná. Na budúce umývanie okien čakala s misou vynikajúcich buchiet a kávičkou, na pána, ktorý ju s trpezlivosťou vysvetlili všetko, čo uspokojilo jej zvedavosť.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *