čistenie kobercov Bánovce

Akú metódu čistenia zvoliť, čistenie kobercov, sedačiek Bánovce, Sedačky, koberce čistenie

Komu z nás sa v živote podarí nájsť si prácu svojich snov, ten je asi ten najšťastnejší človek na svete. Myslím, že sa mezi ních môžem počítat aj ja, pretože som získala prácu v ZOO so zvieratami. Vždy som obdivovala tie divoké zvieratá a chcela som im byť nablízku. Prácou v zoo som si splnila svoj celoživotný sen. Každý deň ich vidím a stále nemôžem uveriť, že môžu byť tak blízko a pozorovať  ich. Je len škoda, že nie sú úplne v prirodzenom prostredí, inak by sa chovali zase inak. Ale je obdivuhodné, že sa aj v zajatí dokážu rozmnožovať. Ale dosť bolo rozplývanie sa nad zvíeratami a teraz k tej mojej práci. čistenie kobercov Bánovce

rýchle čistenie kobercovdezinfekčné čistenie kobercovstrojové čistenie kobercov

Ako inde…

Ako inde aj v Zoo Bratislava máme kancelárie a jednaciu miestnosť, a taktiež projektovú miestnosť a všade tam, sú natiahnuté koberce. Nielen každodenním dochádzaním do práce a šlapaním po kobercoch dostávajú zabrať, ale aj práve projektová miestnosť, kde je natiahnutý koberec a neustále po ňom chodia množstvá ľudí, dostává  poriadne zabrať. Tým pádom je nutné koberce čistiť, aby sa tam všetkým zúčastneným páčilo a vraceli sa dnes a denne. Túto sekciu som dostala pod palec ja. Bolo mi jasné, že keď predstavenstvo zavelí, aby sa vyčistili koberce, tak to musí byť hneď.

Začala som  teda na internetu hľadať  nejakú upratovaciu firmu na čistenie kobercov. Nestačila som se diviť, koľko firem existuje. Ale je tiež pravda, že ponuky sú takmer od všetkých rovnaké a to hlavne extrakčná metóda a parná metóda čistenia, o čo nie veľmi stáť. Bola som zvedavá, či mi to ponúkne aj nejakú firmu s inou metódou čistenia kobercov. A mala som šťastie, že som narazila na strojovú metodu čistenie kobercov, ktorú ponúka práve firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čistenie kobercov Bánovce. Prečítala som si, čo to obnáša a hlavne podľa recenzií som si zistila, že táto metóda asi bude práve tá pravá. Tak som se rozhodla pre túto firmu a zavolala som im.

cena čistenie kobercovkde nechať vyčistiť kobereckvalitné čistenie kobercov

Na centrále…

Na centrále som si dohovorila termín čistenia a prišli pracovníci firmy. Nejskôr si obhliadli terén, aby vedeli, koľko majú namiešať chémie a koľko metrov je vlastne potrebné vyčistiť. Aplikovali chémiiu, ktorá pôsobí zároveň aj dezinfekčne a viaže na sebe veškerú nečistotu, roztoče, alergény a baktérie. Musela sa nechať pôsobiť nejakú dobu, aby efekt čistěnia bol ten správny.

Po uplynutí doby pôsobenia chémie, začali kartáčovať koberce veľkým kotúčovým strojom s vysokým šampónovacím kartáčom, ktorým sú schopní vyčistiť aj koberec s vysokým vlasom. Prechádzali ním po celých plochách kobercov a za nimi vznikala pena s naviazanou špinou. Po ošetření kobercov kotúčovým strojom pustili vysoko účinný turbo vysávač, ktorým všetkuu penu odsali.

Na omak boli koberce takmer suché, vlasy sa napriamili a farba se opäť rozžiarila. Bola som príjemne prekvapená, že strojová metóda čistenia kobercov je tak účinná. Tímto by som chcela firmě A SERVIS mnohokrát poďakovať za ich perfektne odvedenú prácu a ich služby určite rada odoporučím aj ďalej. čistenie kobercov Bánovce

rady ako vyčistiť koberectipy ako vyčistiť koberecako vyčistiť koberec

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *