Nitra podlahy, čistenie

Našli sme kvalitnú firmu. Čistenie, voskovanie linolea, vinylové podlahy, impregnácie Nitra

Pozdravujem všetkých. Rada by som sa touto cestou chcela poďakovať firme, ktorá nám vytiahla svojmi službami tŕň z päty. Potrebovali sme upratať náš dom od komína po pivnicu, pretože môj manžel mal osláviť svoju prvú päťdesiatku. Keďže sme pozvali celú rodinu i priateľov, nechceli sme si trhnúť hanbu so špinavým domom. Bol čas na generálne upratovanie. Chceli sme vyčistiť doslova všetko. Teda umyť okná, vyčistiť koberce aj podlahy.

Oslava narodenín

Pokiaľ ide o podlahy máme doma z každého rožku trošku. V kúpelni je dlažba, na chodbe plávajúca podlaha a v kuchyni linoleum. Vonku v záhrade potom kombinácia dlažby a betónu. Áno, aj vonku to bolo potrebné vyčistiť. Rozhodli sme sa totiž, že usporiadame záhradnú párty, keď ich práve také pekné počasie. Navyše dovnútra domu by sme sa všetci vliezli len ťažko. Pýtate sa, prečo teda taký veľké upratovanie i domu? Keď budeme rovnako vonku? No ale vždy’t to poznáte. Návšteva bude potrebovať chodiť na záchod. A potom vždy sa nájdu takí zvedavci, ktorí sa budú chcieť ísť pozrieť, čo máte doma nového.

Veľké upratovanie

Bolo teda nutné upratať ako doma, tak vonku. A bolo úplne zrejmé, že sami to nezvládneme. Našli sme si viacero firiem, ale zhodli sme sa na firme A SERVIS LIPKA, s.r.o., Nitra podlahy, čistenie. Dôvodom bolo najmä množstvo kladných recenzií na webe. Kadečo som si o firme prečítala, dozvedela ako a s čím pracujú. A hlavne, ponúkajú službu strojového čistenia podláh. Pomocou ich kotúčového stroja si vraj poradí takmer s akýmkoľvek druhom podlahy. To sa nám viac než hodilo.

Ideálna upratovacia firma

Počas osobného stretnutia boli jej zamestnanci veľmi ústretoví a milí. Všetko nám podrobne vysvetlili. Dohodli sa detaily a cena. V dohovorený deň sa pustili do práce a k slovu prišla technika. Zamestnanci mali svoje kotúčové stroje doslova na povel. Netrvalo dlho a práca bola hotová. Linoleum v kuchyni vyzeralo akoby ho položili včera, dlažba v kúpelni žiarila a spáry sa leskli novotou. Plávajúca podlaha na chodbe dostala k dokonalej čistote bonus v podobe pololeského vosku s hodvábnym leskom. Dokonca si poradili aj s betónom na dvore. V to som ani nedúfala, pretože betónová podlaha tam bola už roky rokoucí a nikdy sa príliš nečistil. Podľa toho taky vyzerala. Ale zamestnanci A SERVISu to zvládli.

Skutoční profesionáli

Dnes je mi jasné, že na A SERVIS sa môžem obrátiť kedykoľvek. Odborne na výške, ústretoví a skutoční profesionáli. Ich služby rada dopručujem aj vám. Vyššia cena, ktorá na prvý pohľad neznalého odradí, je v porovnaní s kvalitou ich práce, celkom pochopiteľná a nanajvýš prijateľná. Kým budem s akýmkoľvek produktom alebo službou spokojná, rada si za ne priplatím. Nie som predsa taká bohatá, aby som si kupovala lacné veci.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *