Bánská Bystrica výškové umývanie okien

Umývanie výkladov, čistenie okien, fasád. Výškové práce Bánská Bystrica

Dobrý deň. Aj my máme dosť skúseností s firmou A Servis Lipka, s.r.o., Bánská Bystrica výškové umývanie okien, a to už viac rokov. Je to spoločnosť, ktorá sa stará o celú síeť našich predajní Sparkys, a aspoň za ten náš obchod môžem povedať, že sme spokojní.

Ich firma nám okrem vonkajších a vnútrných výkladov umývá aj veľké logo a občas dokonca aj dlážku.

umývanie okien ľahko a rýchlo  ušetriť si čas s upratovaciu spoločností  už nikdy viac šmuhy

A ako sa to celé začalo?

A ako sa to celé začalo? Asi päť rokov nazad, keď sme tu v tomto obchodnom stredisku  predajňu otvárali. Najskôr nám ich firma umývala len výklady, a to jedenkrát za mesiac  a to zvonku, čo stále platí, potom sme ale dospeli k tomu, že by to chcelo umyť aj logo. Človek by to snáď ani nepovedal, ale bolo na ňom skutočně dosť prachu. Ale ich firma si už priviezla vlastný väčší rebrík a krásne nám to logo vyčistila. A keby ste videli ten rozdíel! Výklady nám táto firma umýva dodnes a to  štandardne – jedenkrát za  mesiac zvonku ale vnútri nepravidelne, ako si to prajeme my. Mne osobne sa potom páčí aj to, ako nám dokážu dobre z výkladov odstrániť zbytky zo samolepiacej pásky či iných polepov, které musíme mať všetky predajne povinné. Pán  sklá najprv navlhčí a  vezme si na to väčšiu žiletku a ide mu to moc dobre. Na sklách potom nezostane nič a žiaria krásne. Bánská Bystrica výškové umývanie okien

Výklady sú každopádne od nich umývané dobre, a ja ako vedúca si teda rozhodne nemôžem sťažovať.

perfektne čistá skla   chcem si uľahčiť prácu   za dobrú cenu kvalitné upratovanie

Rada by som ocenila…

Rada by som ocenila tiež aj to, že nám niekoľkokrát firma A Servis Lipka vyčistila aj dlážky. To sa zasa muselo dohodnúť dosť dopredu – kvôli našemu skoršiemu príchodu do práce pred otváracou dobou, aby se všetko dobre stihlo, tak aj  kvôli tomu, že si museli doniesť aj svoj stroj na dlážku.. Pretože máme predajňu vnútri veľkú a  pracovali tu viacerí –  tak výsledok bol však výborný. Umývanie dlážok potom máme od nich obvykle dvakrát za rok. A čo se týka ceny, keď som sa o ňu zaujímala tak vo vedení, sú s ňou  veľmi spokojní.

Takže spoluprácu s nimi môžem za našu predajňu  rozhodne len doporučiť. Bánská Bystrica výškové umývanie okien

 

S pozdravom

Lenka D.

skúsenosti s konkrétnymi firmamivýškové práce za výbornú cenunestíham upratovať

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *