Martin mytie podlahy

Po stavebné upratovanie Martin. Strojové čistenie, impregnácie, voskovanie podláh

Na základe dopytu jednej firmy sme realizovali  po stavebné upratovanie. Naša firma A SERVIS LIPKA, s.r.o.Martin mytie podlahy, ponúka veľmi rozmanité upratovacie služby. U tejto zákazky sa po stavebné upratovanie týkalo strojového čistenie podláh. Tiež umývania a čistenie regálov, stojanov, pultov, skriniek, skiel a vstupných senzorov.

Neporiadok po stavbe upraceme za Vás

Najprv bolo nutné  odstrániť  z  povrchu podlahy, regálov, pultov, skriniek apod.  hrubú nečistotu. V prvej fáze sme všetko umyli nahrubo. Následne umyli všetko dočista. Tu sme použili veľmi kvalitný kyslý chemický prostriedok od firmy Kranzle. Ten spoľahlivo likviduje vápenaté a cementové závoje. Akonáhle bolo po stavebné upratovanie dokončené, nasledovalo strojové čistenie podláh. To muselo byť vykonané dvakrát po sebe. Kvôli tomu, aby bola všetka nečistota dokonale odstránená.

Podlahy vyčistíme aj navoskujeme

K úspešnému strojovému čisteniu podláh používame kotúčový stroj, ktorý zaistí detailné a hĺbkové vyčistenie. Strojové čistenie podláh zaručuje perfektné výsledky našimi pracovníkmi. Tí k svojej práci používajú vždy kvalitné prípravky a pomôcky. Našim zákazníkom vždy po čistení podláh odporučíme, aby si nechali podlahu zakonzervovať nanesením fluatácie. Tedy priemyslového polyméru – tj. voskovanie podlahy. Týmto spôsobom sa zaistí, že už nedôjde k hlbšiemu znečisteniu podlahy. Na podlahy dávame spravidla pololesklý, alebo matný vosk. Tento polymér má veľa výhod. Na podlahách nie je vidieť toľko stopy, má mierny proti sklz, podlaha savďaka nemu omnoho lepšie udržuje a veľmi výrazne predlží životnosť podláh. Impregnácia podláh je tiež veľmi výhodná pre kryštalizáciu podláh, kedy je mramorová a prírodná kamenná podlaha generálne renovovaná. Táto impregnácia zaistí jej dlhodobú výdrž zrenovovaného vzhľadu.

Zvládneme toho však aj oveľa viac

Voskovanie priemyslovými polymérmi PKD je vhodné po čistenie linolea, marmolea, plávajúcich podláh, PVC, Vinylu a iných mäkkých, elastických podlahovín a  matných dlažieb. Ideálne použitie voskovania a impregnácie polymérom je tiež pre betónové, priemyslové, epoxidové, liate, vinylové, elektrostatické podlahy a esd stierky. Ako je zrejmé, Vaše podlahy budú vďaka našim službám ako v bavlnke. Okrem podláh dokážeme ale tiež vyčistiť koberce a okná. Tiež Vás vieme zbaviť plesní a graffity.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *