Bánská Bystrica mytie podlahy

Impregnácia, voskovanie, čistenie podláh hál, skladov, predajní, výrobných prevádzok a podzemných garáží Bánská Bystrica

Zákazníkom spoločnosti A SERVIS LIPKA s.r.o., Bánská Bystrica mytie podlahy, ponúkame upratovaciu službu, ktorou je potrebné vykonať po stavebných a rekonštrukčných prácach. Taktiež ponúkame kvalitné odstránenie cementových a vápenatých závojov. Pri tejto zákazke je mnohokrát potrebné všetko zrealizovať aj opakovane. Kým nie je povrch čistý a bez prachu a zafarbenie.

Kvalitná chémia

Nečistoty odstránime z akýchkoľvek prítomných vecí, ktoré sa nachádzajú vo vašom objekte. Čistíme nábytok, sklenené plochy, okná, výklady, koberce a iné. Pri po stavebných činnostiach je tiež potrebné vykonávať službu čistenie podláh strojovou metódou. Pri čistení podláh strojovou metódou používame kvalitné zásadité chémie. Tie sa líšia silou, ktorú vynakladajú na podlahu. Naši skúsení zamestnanci zvolia, podľa druhu podlahy, správnu chémiu. To aby zaistili, že nebude podlaha nijako znehodnotená.

Kotúčový stroj

Čistíme tieto druhy podláh – marmolea, linolea, betónové a liate podlahy, kamenné podlahy aj plávajúce podlahy. Sprvu je treba nechať dôkladne pôsobiť chémiu na nečistoty, ktoré sú hlboko v štruktúre a škárach. Následne všetko precízne a hĺbkovo vykefujeme kotúčovým strojom. Ten disponuje 40 kilovú váhu, a tak vynaloží veľký tlak na podlahu. Stroj vykefuje nečistoty na povrch, odkiaľ sú odsaté vysoko výkonným trojmotorovým vysávačom. Na kotúčovom stroji používame dva nástavce – držiak padov a silónový kefu.

Voskovanie podlahy

Pokiaľ je váha kotúčového stroja pri čistení nízka a nedarí sa nám dôkladne odstrániť nečistoty, tak možno pripevniť na jeho hlavu ešte 10 – 15 kilové závažie. Cementové a vápenaté závoja odstránime z podláh kyslou chémiou Kranzle. Túto chémiu nesmieme použiť na podlahy z ušľachtilých materiálov, pretože by nenávratne poškodila ich vzhľad. Našim zákazníkom odporučíme zavoskovanie podlahy priemyselným polymérom. Ten počas jedného roka chráni podlahu pred hlbším znečistením, poškriabaním a tiež funguje protišmykovo.

Ďalšie služby

Naša firma A SERVIS LIPKA ponúka aj ďalšie upratovacie služby. Treba hĺbkové, chemické čistenie kobercov strojovou metódou, nárazové a jednorazové upratovanie domu, bytu, vily, rezidencie, kancelárie či firmy, upratovanie po stavbe a iných rekonštrukčných činnostiach. Tiež upratovanie po maliaroch a remeselníkoch, čistenie, nano impregnácia markíz a žalúzií, umývanie výkladov.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *