Umývanie okien vo výške

Výškové umývanie okien, výkladov, čistenie fasád, výškové práce Prievidza

Keby som sám mal umyť okná, tak aby boli žiarivé, tak je to nemožné. Som dosť samostatný muž, ktorý dokáže akékoľvek domáce práce, ale umývanie okien mi jednoducho nejde. Moja žena chodí do práce a ja sa starám o deti, takže si nájsť čas je tiež takmer vzácne. Dohodli sme sa s manželkou, že si zavoláme firmu, ktorá nám okná umyje. Po pátraní na internete som našiel firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.

-Prievidza okná, čistenie

Umývanie Okien vo výškach  Kvalitné Umývanie Okien profesionálne upratovanie

Prievidza okná…

Prievidza okná, čistenie Firmu som si vyberal cielene z Bratislavy, aby vzdialenosť nebola príliš veľká. Keď prišli technici zo spomínanej firmy. Mal som veľmi príjemný pocit z toho, že som si zvolil správne. Kvalitne umyli okná, odstránili pavučiny zvonku aj zvnútra, odstránili nečistoty z rámov okien a parapetov. Nepoužívali žiadne leštidla. Keď som sa opýtal z akého dôvodu ich nepoužívajú. Bolo mi oznámené, že je to kvôli dlhotrvajúcemu lesku, aby ho mohli zaručiť a aby mohli poskytovať umývanie okien za lepšiu cenu.

-Prievidza okná, čistenie

Výškové Umývanie OkienUmývanie okien vo veľkých výškachUmývanie okien, čistenie fasád

Nie je potrebné okná leštiť…

Nie je potrebné okná leštiť inými čističmi, pretože samotná suchá bavlnená textília stačí. Sám som si to na ich odporúčanie skúsil na zrkadle v kúpeľni a naozaj sa prach tak nezachytáva, ako keď použijem leštidlo. Skvele vykonaná profesionálna práca a ja si nemôžem ich výsledok vynachváliť. Je to presne pre takých, ako sme my – nevieme umyť okná a nemáme čas na umytie. táto firma ponúka veľa ďalších služieb, ako napríklad: čistenie kobercov, odstránenie graffiti, odstránenie plesne ….

-Prievidza okná, čistenie

Výškové Umývanie Okienčistenie fasád Naozaj čistá okna

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *