Čištění oken Praha 10

Prvým znakom kvalitného obchodu sú čisté výlohy

Máme malý obchodík s detskou obuvou v centre Bratislavy. Každý obchodník potvrdí, že výklad je prvým kontaktom so zákazníkom a má zákazníka upútať a prilákať. Samozrejmosťou je pekné aranžmán výlohy. Prehľadne a esteticky tam vystaviť predávaný tovar tak, aby to zákazníka ihneď zaujalo a najlepšie prinútilo vojsť dovnútra. Aj keď nič také nemal pôvodne v úmysle. Okrem toho je ale tiež potrebné, aby sklo bolo čisté. Ľudia často nazerajú dovnútra a tienia si rukami, aby lepšie videli. Deti sa potom vôbec nehanbia a priamo rukami ohmatávajú sklo. To sa u nás stáva celkom často.

Dôležitosť čistých výkladov

Spočiatku sme si výklady a presklené dvere nechávali umývať od mladíka, ktorý chodil umývať výklady vedľajšieho obchodu. Chodil nepravidelne, asi to bol študent, ktorý si týmto spôsobom privyrábal. Nepravidelné čistenie nám až tak nevadilo. Vedeli sme, že vždy najneskôr do mesiaca príde a výlohy umyje. Ale keď bol susedný obchod zrušený, prestal chodiť úplne. Uplynul mesiac a nikto nám výklad neprišiel umyť. Bolo jasné, že takto by to ďalej nešlo. Preto sme začali rôzne pátrať po nejakej firme, ktorá sa by našich výkladov ujala. Našťastie sme narazili na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.Bratislava okná, čistenie.

Nechali sme to na profesionáloch

Táto upratovacia firma mala na internete iba samé kladné recenzie, a tak sme sa ju rozhodli vyzjkoušet. A urobili sme dobre. Ich prístup bol už od samého začiatku veľmi ústretový a ochotne sa s nami dohovorili. Nebol s nimi nikdy žiadny problém. Vždy nás vopred kontaktujú a dohodneme si termín umývania, prípadne či budeme chcieť umyť aj výklady zvnútra. Pani na telefóne je veľmi milá a vždy sa nám snaží vyjsť v ústrety. Máme stáleho umývača, ktorý chodí v pravidelných cykloch. Je to veľmi milý a usmievavý pán, má vždy dobrú náladu a len tak niečo ho nerozhodí. Po jeho práci sú výklady krásne čisté a lesklé. Veľmi si ceníme individuálny prístup a skvelú organizáciu. Služby A SERVIS LIPKA budeme radi využívať aj naďalej.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *