Čo zaberie na plesne

Účinným prostriedkom na ochranu proti plesniam je LSG od A SERVIS LIPKA . Čistenie plesní Martin

Plesne sú problematickou záležitosťou, ktorú neradno prehliada. Pretože je to oveľa závažnejšie, než že len škaredo vyzerá a zapácha. Spôsobuje aj mnoho zdravotných problémov, preto je potrebné sa o ňu starostlivo postarať. Možno si hovoríte, že to nie je tak jednoduché, pretože ste sa pleseň snažili odstrániť už niekoľkokrát. A ona sa stále vracala a vracala. Musím vám dať za pravdu v tom, že bežné prostriedky z drogérií nie sú tým, čo vás plesne spoľahlivo a hlavne definitívne zbaví.

Plesne majú tendenciu sa vracať

Čo vám ale rozhodne pomôže, tak protiplesňový náter LSG. Ten firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., Čo zaberie na plesne, ponúka v rámci svojej služby likvidáciu plesní. LSG je založené na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Aj veľmi krátky kontakt bunkovej steny s ošetreným povrchom spôsobí lokálnu zmenu v koncentrácii dôležitých iónov. A vnútrobunkový tlak spôsobí jej roztrhnutie. Na povrchu chránenom náterom proti plesniam LSG nemajú plesne, baktérie, huby ani kvasinky vôbec žiadnu šancu prežiť.

Investícia, ktorá sa vyplatí

Pre bunky vyšších organizmov je stopercentne bezpečný. Životnosť náteru sa pohybuje v sto percentách podľa klimatickej námahy štyri až šesť rokov. V ďalšej obmedzenej miere bude fungovať cca do desať rokov. Je aplikovateľný prakticky na všetky materiály, takže pleseň odstráni nielen z muriva, ale napríklad aj z nábytku. Preto ho môžem všetkým jedine odporučiť. Je nielen účinnou zbraňou, ale aj prevenciou. Preto, ak sa plesne obávate, je vhodné si ho obstarať, aj keď sa u vás pleseň ešte nevytvorila. Jeho cena nie je príliš vysoká, takže to nie je investícia, ktorá by vás zruinovala.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *