Odstranění graffiti

Na doporučení profesionálů z A SERVISU jsme použili AGO nátěr. Odstraňování graffiti Praha

Když jsme se po několika týdnech přijeli podívat na naši chatu, čekalo nás nemilé překvapení. Přímo uprostřed byl totiž vysprejovaný nějaký hloupý nápis. Naštvalo by nás to tak jako tak, ale takhle to bylo o to horší, že jsme minulý rok udělali novou fasádu. Chata je to krásná v krásné přírodě. A tak jsme se rozhodli, že v ní budeme trávit více času, než doposud. Mimo jiné jsme opravili i fasádu domu a protože jsme nechtěli zanedbat žádnou prevenci, na fasádu jsme aplikovali ochranný nátěr před graffiti. Rozhodli jsme se totiž, že se preventivně pojistíme před těmito útoky vandalů. Ty se totiž netýkají jenom města, ale taky vesnic.

Odstranění plísní bez chlóru jak čistit plíseň Plíseň na zdi

Už když jsme se rozhodli…

Už když jsme se rozhodli k tomuto preventivnímu opatření spolupracovali jsme s firmou Odstranění graffiti. A tak jsme tam zavolali i teď, když se nám na fasádě objevilo tohle. Víme totiž, že v boji proti graffitovému vandalizmu, nemůže nabídnout žádná jiná úklidová společnost u nás. Všechno bylo domluveno, stačilo jenom nechat profesionály z A SERVISU LIPKA, s. r .o. nechat pracovat. Graffiti opakovaně pomocí tlakového čističe zesvětlovali, až nešlo skoro vidět. Jsme rádi, že když jsme s nimi před rokem spolupracovali, tak antigraffitový nátěr, nanesli v několika vrstvách. Množství počtu vrstev prý záleží od struktury ošetřovaného povrchu. Naše fasáda je hladká, takže stačilo nanést 3 vrstvy, více vrstvami je ale potřeb opatřit strukturované a pórovité povrchy, zaměstnanci A SERVISU nám sdělili, že je někdy potřeba na povrch nanést 6 až 12 vrstev.

Odstranění plísní z fasádyLSG protiplísňový nátěrCo zabírá na plísně v bytě

To je docela dost…

To je docela dost, ale zase na druhou stranu, pokud to má zajistit absolutní bezpečnost fasády proti útokům vandalů, stojí to za to. Nám ale stačily tyto tři vrstvy a nápis byl krásně pryč. Zaměstnanci A SERVISU nám ještě ke všemu zdarma obnovili část, která byla porušená. Měli jsme takové štěstí v neštěstí, že nám chatu posprejovali v ještě relativně teplém počasí. Nanášení antigraffiti nátěru je totiž proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní teploty minimálně nad 10°C. Tento nástřik chrání naši fasádu před nápisy a malůvkami, takže kdyby se náhodou nějaká na naši fasádu dostala, můžeme být v klidu. Víme, že obrázek bude pryč velice rychle.

Prevence a dezinfekce plísníAlergie plísně domaZdravotní problémy plíseň v domě

Díky kvalitní práci…

Díky kvalitní práci zaměstnanců A SERVISU. Ti sice odstraňují i graffiti z ploch neopatřených žádným nátěrem, ale jde o daleko více finančně náročný proces a výsledek je nejistý. Protože při odstranění obrázků z povrchů, které nejsou ošetřeny tímto nátěrem nebo nástřikem je úspěšnost odstranění od 60 do 90 %. A navíc po vlastním odstranění graffiti z těchto ploch zůstávají na některých místech stíny, které se ani při opakovaných pokusech nedaří odstranit. Tak jsme rádi, že jsme se tak rozhodli. I když před rokem jsme to docela zvažovali. Ve výsledku nám to ušetřilo docela dost peněz.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *