jak čistit plíseň

Plíseň může vážně ohrožovat zdraví, proto není dobré ji ignorovat. Odstraňování plísní v Praze.

Pokud máte problémy s plísní, pak bych vám všem doporučila obrátit se na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Ta nám pomohla problémy s plísní vyřešit. Plíseň se vytvořila v u nás v jeslích, což bylo samozřejmě velmi problematické. Plíseň totiž může vážně škodit našemu zdraví. U dětí je toto nebezpečí pochopitelně ještě výraznější.

Plíseň je zdraví nebezpečná

Nechápali jsme, jak se nám tím plíseň vytvořila. Náš úklidový personál byl velice pečlivý, takže jsme tomu nerozuměli. Ale to v danou chvíli nebylo podstatné. Bylo potřeba se toho zbavit, aby to nijak neohrozilo zdraví našich dětí. Snažili jsme se to vyčistit, ale nedařilo se nám to. A protože nic z toho, co jsme zkusili, nebylo řešením, začala jsem se o tuto problematiku, jak čistit plíseň, zajímat ze širšího hlediska.

A našla jsem řešení, jak se plísní spolehlivě zbavit. A tím je protiplísňový nátěr LSG právě od této firmy. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala. A kdybych to tušila dřív, nechala bych si ho dát ještě předtím, jako prevenci.  Ale teď je asi pozdě brečet nad rozlitým mlékem. Ale pokud už teď víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně. Tak na nic nečekejte a nechejte si ten nátěr dát.

Nejlepší je prevence

Ale lidi z A SERVIS LIPKA všechny tyto problémy vyřešili za mě. Jsou to opravdoví profesionálové. Na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním. Zdi jsou tak trvale chráněny proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Nakonec jsme si LGS od nich nechali dát do všech místností, kde by byl v budoucnu výskyt plísní možný. Abychom tuto situaci už nemuseli znovu řešit. A od té doby, co máme tento nátěr, je vše v pořádku. Plíseň už se znovu neobjevila.

Jednoduché zásady

Takže tuto firmu můžu skutečně všem jen doporučit, navíc jsme se o nich dozvěděli i řadu praktických rad, které můžete využít i v domácnosti, abyste předešli plísním. Například pokud si hodně potrpíte na květiny a máte jich plný dům, nebo často sušíte prádlo ve vašem domě, tak je potřeba si pořídit kvalitní odvlhčovač vzduchu. Jinak si zaděláváte na problémy s plísní. 

Měli byste se snažit často větrat, tak jak jen to je možné. Mít však po celý den otevřené „mikro“, nestačí. Cirkulace vzduchu není dostatečná, navíc tak ztrácíte teplo. Lepší je udělat dvakrát denně pěkný průvan. Tak se všechna přebytečná vlhkost dostane rychle pryč. Také je dobré snažit se mít ve všech místnostech stejnou pokojovou teplotu. Protože rozdílné teploty mezi místnostmi rovněž přispívají k tvorbě plísní. Ale stejně doporučuji si prvně opatřit ten nátěr, abyste měli jistotu.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *