Ostrava čištění oken

Mít kvalitně vyčištěná okna není nic jednoduchého. Čištění fasád, výškové práce Ostrava

Naše firma se nachází v nejvyšších patrech vysoké budovy, takže jejich čištění není zrovna jednoduchá záležitost. Sice máme úklidový personál, ale pro ně už tak musí být těžké neustále čistit podlahy, aby vše vypadalo dobře. Takže potom umývat i okna je prostě náročné. Ale blížila se důležitá schůze a bylo potřeba, aby vše bylo perfektní. A to perfektní s velkým P. Takže jsme došli k závěru, že nejlepší bude obrátit se na úklidovou firmu. Proto jsme si sedli k počítači a hledali takovou firmu, která by v co nejkratším termínu naše okna umyla.

Velkoplošné mytí skelných plochA tak jsme se podle recenzí…

A tak jsme se podle recenzí rozhodli obrátit se na A SERVIS LIPKA, s. r. o.. Měla opravdu nejlepší ohlasy, takže jsme tak měli alespoň nějakou záruku, že by to mělo dobře dopadnout. A také že ano a musím za sebe i své další kolegy musím říct, že jsme velice spokojeni, nemáme na ně jedinou, ale opravdu jedinou stížnost. Práci provedli rychle a bez nejmenších komplikací. Naše budova je navíc v ulici situovaná tak, že k některým oknům je velice špatný přístup. Ale i tak si s tím bez problému poradili. Jejich zaměstnanci jsou totiž proškoleni, aby pro ně nebyl problém umýt okna i ve špatně dostupných místech a ve výškách.

Stržení polepů

Čas mytí navíc dokázali přizpůsobit…

Čas mytí navíc dokázali přizpůsobit našim požadavkům, aby svou prací nijak nenarušovali chod naší společnosti. Zkrátka jsme si nimi spokojení opravdu ve všech ohledech. Jediné, na co bychom měli asi upozornit, je cena jejich služeb. Nejedná se o úplně nejlevnější firmu, ale zase si myslím, že jejich cena je zcela oprávněná. Používají opravdu ty nejlepší čisticí prostředky, které jsou dostupné, které samy o sobě nejsou nejlevnější, navíc při takové práci jsou potřeba zkušenosti a fyzická síla a hlavně i nemít závratě, takže když to všechno sečtete, tak to není zrovna nejjednodušší práce a měla by být po právu oceněna. Navíc to není drahé tolik, že byste si řekli, že je to vyloženě nadsazené. Podle nás je to v pořádku. A může si to opravdu dovolit každý, kdo to potřebuje.

Výškové práce

Takže pro ty, kteří hledají kvalitní servis…

Okna beze šmouh

Takže pro ty, kteří hledají kvalitní servis na mytí oken, tak A SERVIS je jasná volba, protože my se s nikým lepším, kdo nabízí mytí oken, dosud nesetkali. A už ani nesetkáme, protože se už na nikoho jiného s mytím oken rozhodně obracet nebudeme. A  služby firma Ostrava čištění oken  realizuje  nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže ať už poptáváte cokoli, a ať jste odkudkoli, doporučuji se obrátit na tuto firmu. Je to skutečně to nejlepší, co můžete udělat cokoli. Rozhodně se na ně budeme obracet i do budoucna. A i s jinými službami.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *