sanácia proti plesniam

Pozerajú na vás zo steny vášho domu grafity? Odstraňovanie plesní Malacky

Odstraňovanie graffiti

Zdravím, chcela by som svojou recenziou podporiť upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., ktorá ma zbavila grafitov na mojom dome. Jedného menej šťastného rána, kedy som sa ešte stihol pohádať s manželkou, som si, keď som odchádzal z práce, na dome všimol divný farebný a nič nehovoriaci obraz, ktorý bol prakticky cez jednu celú stenu nášho domu. To mi asi nejaký sprejerský hňup chcel vylepšiť ranný odchod do práce, hovoril som si …

Každopádne bolo nutné, aby to išlo preč, takže hneď, ako som prišiel do práce, som začal hľadať firmu, ktorá by sa o to postarala. A než som stihol niekoho nájsť, kolega mi odporučil firmu A SERVIS, sanácia proti plesniam. Na nič som nečakal a kontaktoval som ich. Bol som rád, že mi dali čo najskorší termín. Pretože som nechcel, aby sa farba spreja ešte viac a viac vsiakla do fasády. V dohodnutý deň prišli a pustili sa do práce. Grafity odstránili a múry potreli farbou, ktorú si vopred nechali namiešať, aby bola v rovnakom odtieni ako farba nášho rodinného domu.  Potom budovu ešte natreli antigrafitovou ochranou. Čo je nanotechnologická vrstva, ktorá zaručuje, že keď by nás to postretlo znova, tak grafity pôjdu oveľa lepšie odstrániť a nebude to ani tak finančne náročné.

 

sanácia

Sanácia proti plesniam

So zamestnancami som bol veľmi spokojní, boli to všetko príjemní ľudí, s ktorými sa mi dobre spolupracovalo. Takže ak hľadáte niekoho, kto vám grafity kvalitne odstráni, potom odporúčam túto firmu (a hlavne jej službu odstránenie grafity Bratislava), ktorá vyniká nielen svojou prácou a cenami, ale aj rýchlosťou a ukážkovým prístupom. Sprejeri vďaka nej majú utriem a grafity na mojom dome už nebudú.

grafityplesen

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *