Ostrava čištění oken

Podnikání je radost, ale taky starost. Mytí oken, výškové práce čištění fasád Plzeň

Když člověk dělá to, co ho baví, musí občas počítat se ztrátami. A také s investicemi. Zvláště chce-li být úspěšný a udělat lidi kolem sebe šťastné. Ne vždy je to jednoduchý úkol. Nikdo neříkal, že to bude snadné. Ale uvědomme si, že ten vítězoslavný pocit za to stojí! S mými přáteli jsme všichni byli vystudovaní v původně úplně jiném oboru. A jak už to tak bývá, tomu co jsme studovali, se ani trochu nevěnujeme.

Změna je život

Nevadí nám to, jelikož jsme takto strašně moc šťastní a spokojení a plníme si své sny a cíle. Samozřejmě je k tomu zapotřebí každodenní píle. Nic není zadarmo. A tak je to i se vztahy. Pokud je nebudujete, nebudete mít kvalitní vztah. Musí se člověku ale chtít. A to není vždy jednoduché. Pokud se však přemůžete, a budete na tom každodenně dřít a makat, budete pak  spokojení a bude vám to stát za to. Třeba my jsme si s přáteli po tom, co jsme dostudovali, každý uvědomil, že to, pro co jsme se několik let dřeli, vážně dělat nechceme. Že nás to nenaplňuje.  No jo, jenže co teď?

Všechno zlé je pro něco dobré

Byli jsme zoufalí, cítili jsme se hrozně špatně sami před sebou. Jako bychom to dělali pro nic za nic. Ale po čase nám došlo, že to určitě nebylo pro nic za nic. Že kdybychom to nestudovali, nikdy bychom si neuvědomili, kolik práce a úsilí to ve skutečnosti obnáší, a proto bychom nebyli schopni si uvědomit, že tohle nechceme. Že to není zkrátka to pravé ořechové pro nás. S přáteli jsme se tedy cítili lehce v depresi a jeden večer jsme se sešli, a tak nějak všeobecně si naříkali. Pravda, dost jsme u toho popíjeli a pokuřovali, ale přemýšleli jsme, co teda budeme se svým životem dělat. Kam nás náš osud zavede.

Byla to velká výzva

Až to bylo najednou jasné. Když jsme všichni stále spolu, měli bychom vymyslet něco společně. Společně pracovat. A tak jsme zahájili pořádný brainstorming. Ten trval asi do sedmi do rána a během něj už jsme zdaleka neměli v krvi tolik alkoholu jako na začátku. Došlo nám, že nejlepší bude, když si založíme něco úplně svého. Měli jsme pro to totiž perfektní předpoklady. Já jako studentka managementu, kamarádka ekonomka, další kamarád estetik, další architekt… Tak jsme si řekli, že si založíme restauraci. Ne, nejsme blázni, ani jsme nespadli z višně. Ono to skutečně vyšlo! A nyní nám již několik let naše restaurace úspěšně funguje.

Nebyli jsme v tom sami

Pravda, museli jsme do ní investovat hodně energie a prostředků, a stále musíme, ale rozhodně to stojí za to. Nedávno třeba přišla řeč na naše okna. Vypadala hrozně, a tak jsme si řekli, že je můžeme nechat vyčistit, že letos se nám znamenitě dařilo. Na internetu jsem našla firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Měla samé kladné recenze, a tak jsem si řekla, že to risknu a objednala jsem je. Když přijeli okna čistit, působili už od prvního pohledu neskutečně profesionálně a sympaticky, jakože opravdu ví, co dělají. Okna skvěle vyčistili a krásně vyleštili. My jim za to moc děkujeme a doporučujeme tuto firmu Okna Plzeň, mytí dál.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *